Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN TITULKA AKTUÁLNÍ POZVÁNKY Ples FCH Beroun na Tetíně
Lis
06
2017
Ples FCH Beroun na Tetíně
kultura - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Tetín   

006. Benefiční ples Farní charity Beroun se koná v Kulturním domě na Tetíně v pátek 24. listopadu od 20 hod., otevřeno od 19.15 hodin. Pořádá Farní charita Beroun pod záštitou Římskokatolické farnosti Beroun, ve spolupráci s obcí Tetín. Přijměte pozvání na zábavu s hudební skupinou 2 + 1. Čeká vás nejedno předtančení (Baletní škola Terezie Dudové a Taneční klub Romany Chvátalové).

Kdo nehraje, tančí, kdo netančí, zpívá a hoduje. Losovací soutěž o ceny – vyhrává každý.

Výtěžek plesu podpoří Dětskou skupinu Beránek.

Vstupenky se prodávají k číslovaným stolům, vstupné 150 Kč.

Předprodej vstupenek: Katolická mateřská škola, Seydlovo náměstí Beroun a Městské informační centrum, Husovo náměstí Beroun.

Akci finančně podpořila firma Johnny Servis.

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Listopad 2017 13:52
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství