Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN ZPRÁVY Aktuální pozvánky
Zář
20
2017
RYTÍŘSKÉ VYSTOUPENÍ V ANGLICKÉM PARKU V DOBŘÍŠI
Zprávy - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Dagmar Veselá   

image002Pro milovníky středověkých soubojů je připraveno vystoupení Středověkého rytířského divadla TRAKEN v anglickém parku v Dobříši. Diváci mohou ve Svatováclavském rytířském turnaji sledovat napínavá klání urozených rytířů, souboj muže proti muži, jezdeckou dovednost
a spoustu nezvyklé podívané a kaskadérských kousků. Ve středu 27. 9. od 17:00 hodin a 28. 9. od 14:00 hodin. Vstupné:  220 Kč dospělí, 120 Kč děti. Děti do 3 let zdarma. S letáčkem rytířského vystoupení - 20% sleva. Více informací také na: http://www.traken.cz/
tel.: 776 777 044 Dagmar Veselá

 
Zář
11
2017
Beseda v hořovické knihovně
Zprávy - AKTUÁLNÍ POZVÁNKY
Napsal: Město Hořovice   

Hana HindrákováKnihovna Ivana Slavíka v Hořovicích připravila besedu s Hanou Hindrákovou, autorkou knihy KEŇA V ROMÁNECH. Beseda se uskuteční ve středu 20. září od 17.30 hodin.

Hana Hindráková si Keňu zamilovala natolik, že se tam stále vrací. Keňa se stala inspirací pro její knihy. Během přednášky se přenesete do exotické Keni prostřednictvím krátkých videí, fotografií, autorčina vyprávění a úryvky z jejích knih. Vstupné dobrovolné.

 




Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství