Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN ZPRÁVY Kultura
KULTURA
Srp
28
2017
Jubilejní Hořovickou heligónku ovládla šestiletá Anežka Strážnická
Zprávy - KULTURA
Napsal: Radka Kočová   

Šestiletá Anežka StrážnickáPraha, Pardubice, Plzeň, ale i Slovenská Oščadnica. Na Hořovickou heligónku se i v letošním jubilejním roce vypravili hráči z celé republiky, a nechyběl ani účastník ze Slovenska. Čtyřicátý ročník tradiční přehlídky se uskutečnil o víkendu 11. a 12. srpna a přilákal více než dvě desítky hráčů a téměř tři stovky návštěvníků.

Aktualizováno Pondělí, 28 Srpen 2017 17:23
 
čec
02
2017
Filmové plakáty v Galerii Starý zámek
Zprávy - KULTURA
Napsal: Marta ŠeVac   

Renée Nachtigallová a nadějná zpěvačka Adéla Dvořáková, v pozadí plakát k filmu Adéla ještě nevečeřela. Vernisáží začala v Hořovicích ve čtvrtek 15. června Výstava Československý filmový plakát 1960 – 1989. Avšak 1. místnost je zaplněná plakáty k prvorepublikovým filmům ze 30. let.

Aktualizováno Neděle, 02 Červenec 2017 12:43
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství