Středa, 18. říjen 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Divadlo Sklep – Besídka 2017

David VávraDivadlo Sklep – Besídka 2017 – středa 18. 10. od 20.00 hodin – sál České pojišťovny

David Vávra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jiří Fero Burda a další.... v novém programu (a možná na přání něco zopakujeme).

Vstupenky na všechny koncerty a divadelní představení jsou v předprodeji v Městském informačním centru v Berouně, tel. 311654321 a v síti SMS TICKET (https://www.smsticket.cz/).

PN ZPRÁVY AKTUALITY Dejte hlas hasičům z Broum
Zář
19
2017
Dejte hlas hasičům z Broum
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Hasiči Broumy   

Hasiči BroumyZájmové sdružení Svatý Florián – Dobrovolní hasiči roku, pořádá s podporou svých partnerů každoročně celorepublikovou anketu pro Zásahové jednotky dobrovolných hasičů a pro Sbory dobrovolných hasičů. Umístění na prvních třech místech je oceněno finančními a věcnými prostředky pro zefektivnění činnosti. Zásahová jednotka SDH Broumy byla v oblasti Severní a Střední Čechy vybrána odbornou porotou mezi pět finalistů. Další postup v anketě je závislý na výsledku veřejného hlasování.

 

Podpořte, prosíme, naší zásahovou jednotku obce Broumy v anketě Dobrovolní hasiči roku 2017 a pomozte nám tím zmodernizovat naše hasičské vybavení. Hlasování je možné pomocí SMS ve tvaru: HASICI(mezera)JSSC1 na číslo 900 77 06 cena SMS je 6,- Kč, platný hlas je potvrzen odpovědní SMS.

Zároveň lze hlasovat pomocí formuláře na: http://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/

Z každého mobilního čísla a počítače lze hlasovat pouze jednou. Konec hlasování je 31. října 2017. Děkujeme za každý hlas.

Hasiči Broumy

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství