Neděle, 18. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN
čen
17
2019
Dokument o Suchém na MFF v Karlových Varech
ARCHIV - Archiv: články
Napsal: - bd -   

Jiri Suchy titulkaNezisková organizace Zámek Liteň se po třech letech opět zaměřila na podporu všestranné umělecké legendy, pana Jiřího Suchého a stala se koproducentem nového dokumentárního filmu Olgy Sommerové s názvem Jiří Suchý: Lehce s životem se prát.

Presskit

 

 

 

 

Za kamerou stála Olga Malířová Špátová. Snímek, který se částečně natáčel i na zámku v Litni, se nyní chystá na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů, kde bude uveden ve světové premiéře. Zájemci jej zde mohou zhlédnout ve dnech 4., 5. a 6. července.

Kinopremiéra je pak naplánována na 25. září v kině Lucerna v Praze a do distribuce vstoupí den poté. Budeme rádi za sdílení traileru pod tímto odkazem: https://youtu.be/s9OZ5287gjo .

- bd -

Aktualizováno Pondělí, 12 Srpen 2019 09:20
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství