Úterý, 26. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zloděj využil nepozornosti poškozených

foto podezřelého 1 foto podezřelého 2

PRAHA ZÁPAD – Při nakupování byli okradeni hned dva lidé.

Dne 20. 3. 2019 v době od 9:10 hodin do 9:15 hodin v obci Rudná, v prodejně Lidl, využil neznámý pachatel nestřeženého okamžiku, kdy se poškozená v průběhu nakupování věnovala výběru zboží a z tašky, kterou měla odloženu v nákupním vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti, osobních dokladů a platební karty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 2.100,-Kč. V tuto dobu byl ve stejném obchodě okraden další zákazník, kterému neznámý zloděj odcizil z kapsy oděvu peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

PN SPORT Sportovní pozvánky Narodilo se Vám děťátko?
Led
09
2019
Narodilo se Vám děťátko?
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marta ŠeVac   

Chcete zveřejnit narození vašeho miminka?  Prosíme proto všechny, kteří by si přáli zveřejnit narození svého miminka, aby nám to napsali. Návrh ze strany nemocnice, abychom chodili do porodnice a o souhlas žádali osobně maminky, nemůžeme akceptovat. Maminky se tam každý den střídají, tedy není v našich silách každou maminku oslovit s žádostí o souhlas.

Datum, jméno, obec či město, odkud miminko je, nám můžete posílat mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo SMS na tel. 603 712 534.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení.

Vydavatelka Marta Šestáková Vaculíková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství