Středa, 16. leden 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Středočeský kraj bude podporovat studium praktických sester

sestraK podporovaným oborům vzdělání v rámci strategie podpory odborného vzdělávání ve Středočeském kraji přibude podle rozhodnutí krajských radních obor praktická sestra.

„Chceme zvýšit zájem o studium praktických sester. Na trhu je kvalifikovaných pracovníků v tomto oboru vážný nedostatek,“ uvedl radní pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví JUDr. Robert Bezděk (ANO 2011).

Podle radního pro oblast školství Prof. MUDr. Zdeňka Seidla (ČSSD) je kraj zřizovatelem sedmi středních zdravotních škol. „Na nich bude obor praktická sestra zařazen do stipendijního programu,“ uvedl Zdeněk Seidl.

PN SPORT Sportovní pozvánky Narodilo se Vám děťátko?
Led
09
2019
Narodilo se Vám děťátko?
Zprávy - AKTUALITY
Napsal: Marta ŠeVac   

Chcete zveřejnit narození vašeho miminka?  Prosíme proto všechny, kteří by si přáli zveřejnit narození svého miminka, aby nám to napsali. Návrh ze strany nemocnice, abychom chodili do porodnice a o souhlas žádali osobně maminky, nemůžeme akceptovat. Maminky se tam každý den střídají, tedy není v našich silách každou maminku oslovit s žádostí o souhlas.

Datum, jméno, obec či město, odkud miminko je, nám můžete posílat mailem: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo SMS na tel. 603 712 534.

Děkujeme za Vaši vstřícnost a pochopení.

Vydavatelka Marta Šestáková Vaculíková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství