Neděle, 21. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN SPORT Sportovní pozvánky
Sportovní pozvánky
čec
01
2019
Nohejbalový turnaj bude v Zaječově
Sport - Sportovní pozvánky
Napsal: Zaječov   

MEMORIÁL KARLA JONÁKA 2016NK Elna Počerady a NK Zaječov pořádají v sobotu 20. července 9. ročník nohejbalového turnaje trojic mužů „MEMORIÁL KARLA JONÁKA“.

Prezentace je od 8 do 8.45 hodin. Systém hry dle počtu přihlášených družstev určí pořadatel. Hra dle pravidel ČNS na 3 dopady, bez omezení výkonnosti.

Ceny: putovní pohár, poháry, věcné za 1. až 4. místo. Startovné 400 Kč se platí při prezentaci. Jednotný úbor trojic je vítán.

Maximální počet družstev: 12 Přihlášky do čtvrtka 18. července na e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo na mobil 604 236 371 - Karel Jonák.

K dispozici je antukový kurt NK Zaječov za Lidovým domem, teplé sprchy, teplá i studená kuchyně po celý den v areálu a přilehlém Lidovém domě.

Aktualizováno Pondělí, 01 Červenec 2019 14:47
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství