David VávraDivadlo Sklep – Besídka 2017 – středa 18. 10. od 20.00 hodin – sál České pojišťovny

David Vávra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jiří Fero Burda a další.... v novém programu (a možná na přání něco zopakujeme).

Vstupenky na všechny koncerty a divadelní představení jsou v předprodeji v Městském informačním centru v Berouně, tel. 311654321 a v síti SMS TICKET (https://www.smsticket.cz/).

2017
Přijde obrat proti Karlovým Varům?
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -

Foto MIchaela BežováDivizní fotbalisté Hořovicka prohráli již čtyři zápasy v řadě. Poté, co prospali sedmdesát minut s SK Rakovník a marně dotahovali tříbrankové manko (prohra 2 : 3), se očekávalo, jestli dosáhnou na výhru v jihočeském Jankově. Nebyli daleko, když na úvodní gól Jankova odpověděl Hajdarevič, druhý gól přes množství šancí však Hořovicko nevstřelilo. Za to je soupeř potrestal gólem na 2 : 1 v poslední minutě. Hořovicko v sobotu přivítá vedoucí Karlovy Vary a pro svěřence trenéra Pavla Novotného půjde o hodně důležitý duel.

Tři týmy jsou bez porážky

Už jenom tři fotbalové celky neokusily hořkost porážky v okresních soutěžích. Tabulku okresního přeboru vede Chyňava, která má na svém kontě pět vítězství a jednu remízu. V posledním kole otočila nepříznivý vývoj v Karlštejně a vyhrála. Dva týmy ve čtvrtých třídách mají dokonce plný počet bodů. V A skupině Ostrovan Zadní Třebaň a v B skupině Sparta Podluhy. Ta dokonce ještě neobdržela gól a má skóre 34 : 0.

Začala i krajská hokejová soutěž

Hořovická nafukovací hala už je v plném provozu, bruslí se a navíc do soutěží vstoupily i týmy hrající krajskou soutěž mužů. Oba začaly na ledě soupeřů, a neúspěšně. Žebrák prohrál v Sedlčanech 5 : 12, Hořovice ve Velkých Popovicích 4 : 6. Do Hořovic můžete přijít povzbudit Žebrák v sobotu 7. 10., kdy od 17.45 přivítá Velké Popovice B. Cvočkaři Hořovice hrají i další dva zápasy na ledech soupeřů. – mibe -