cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

2017
Volejbalové derby vyznělo pro Hořovice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -

ilustrační fotoKrajské soutěže volejbalistů běží naplno. V přeboru mužů druhé třídy se hrálo derby mezi Lokomotivou Beroun a Spartakem Hořovice, v němž byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili 3 : 0 a 3 : 1. Po třech odehraných kolech jsou Hořovice třetí, Beroun zatím poslední. Derby se hrálo i mezi ženami, Sokol Komárov B zdolal Lokomotivu Zdice 3 : 1 a 3 : 0. Po výhrách se dostal na čelo tabulky právě Komárov B před Zdice, Beroun je čtvrtý. Dva turnaje mají za sebou starší žákyně, první z nich v Komárově vyhrál Spartak Hořovice. Pro ně bude důležitý datum 1. října, kdy pořádají v Hořovicích dodatečnou kvalifikaci o finálovou skupinu.

Aktualizováno Pondělí, 25 Září 2017 08:52

čec
11
2017
Berounská atletika na Gigantu v Jablonci
Napsal: Jitka Šafránková

Bára StýblováO víkendu 24. a 25. června se v Jablonci nad Nisou konal tzv. Gigant, tedy Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v atletice. Berounskou atletiku zastupovalo sedm atletů a nejlépe se vedlo juniorce Báře Stýblové, která v sobotu vybojovala v novém osobním rekordu 4:39,36s stříbrnou medaili a v neděli doběhla na dvojnásobné trati 3000 m v čase 10:38s na pátém místě.

čen
29
2017
Králův Dvůr i Hořovicko znají soupeře pro příští ročník
Napsal: -mibe-

ilustrační fotoJako první v našem regionu poznali rozlosování nového ročníku fotbalových soutěží hráči Králova Dvora a Hořovicka. Králův Dvůr nastoupí opět v České fotbalové lize, kde bude hrát opět osmnáct týmů.

čec
11
2017
Fotbalisté začali hned po svátcích

logoV pondělí 10. července začal tréninkový dril pro fotbalisty FK Hořovicko, postupně budou navazovat i ostatní týmy. Brzy se dočkají i diváci, protože již v sobotu 15. července přivítá v předkole Mol Cupu Hořovicko nováčka divize SK Rakovník. Zápas začíná na stadionu pod Remízkem ve 14.30 hodin.

čen
29
2017
Skvělý výsledek Jany Adámkové v závěru sezóny
Napsal: Petr Koukal st.

GPA U17 Praha.Teprve šestnáctiletá hořovická badmintonistka Jana Adámková vyhrála začátkem června svůj první republikový turnaj kategorie Grand Prix A kategorie U19 ve dvouhře juniorek. Její úspěch je o to cennější, že na turnaji startovaly, s výjimkou dvou hráček, všechny naše nejlepší juniorky.