Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN SPORT Fotbalisté z regionu se chystají na první a druhou ligu
Kvě
29
2020
Fotbalisté z regionu se chystají na první a druhou ligu
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe –   

Matěj Hybš dohraje soutěž v dresu Slovanu Liberec. Foto: FC Slovan.Zatímco amatérské fotbalové soutěže byly zrušeny, profesionální první a druhá liga se dohrají. Takže příznivci kopané budou moci opět vést vzrušené debaty o tom, kdo bude mistr, kdo spadne a probírat další témata.

 

Koho z fotbalistů z našeho regionu se bude dohrání soutěží týkat? V první lize je nejvíce vzruchu o Matěje Hybše. Ten z Hořovic zamířil do Sparty, nyní působí v Liberci a v létě se bude stěhovat do plzeňské Viktorie. Jak sám uvedl, nejprve chce ale s Libercem získat účast v pohárech. Na severu Čech působí i bývalý Cábelík Jan Krob. Ten má jisté místo na levém kraji obrany Jablonce.

V pražských klubech žádný hráč v dospělých v první lize nehraje, tam si musíme počkat, než dorostou někteří mladíci působící v dorosteneckých týmech Sparty nebo Slavie. O záchranu bude bojovat v Příbrami Hudličák Jaroslav Tregler. Ten bude nastupovat pod vedením nového kouče Pavla Horvátha. Naopak Lukáš Hejda z Lochovic se pokusí v dresu Viktorie Plzeň potrápit Slavii v jejím tažení za mistrovským titulem.

Udržet své postavení ve vrchní skupině celků první ligy budou chtít fotbalisté Dynama České Budějovice i s útočníkem Patrikem Brandnerem z Drozdova. Stejně si budou chtít počínat i hráči Mladé Boleslavi. Tam sice žádný hráč odsud nehraje, ale v roli kondičního trenéra je Pavel Čvančara z Olešné, který si kdysi připsal starty v žákovské lize v dresu Hořovic.

Ve druhé lize budeme zvědavi, jestli si formu z podzimu udrží lídr z Pardubic. V jeho dresu nastupuje Michal Hlavatý z Hvozdce. O slovo na výsluní se hlásí i Viktoria Žižkov i s komárovským Václavem Dudlem. Tomu se podařilo v přípravném zápase proti Sokolovu vstřelit premiérovou branku v žižkovském dresu. O záchranu bude naopak hrát Hořovák Jakub Štochl oblékající barvy Vlašimi.

Tak ať se vám, chlapci, daří! – mibe –

 

Aktualizováno Pátek, 29 Květen 2020 08:13
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství