Pátek, 29. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN SPORT Fotbalové celky už odehrály první přípravy
úno
01
2020
Fotbalové celky už odehrály první přípravy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

aktualFotbalové jaro se kvapem blíží, a tak je nasnadě, že celky z vyšších soutěží už hrají přípravné zápasy. Jako první odehrál utkání Králův Dvůr, který porazil plzeňskou Doubravku 3 : 1 a pak odjel na soustředění. Další zápas s Hořovickem se odehrál po naší uzávěrce, v sobotu 1. února hraje Králův Dvůr od 10.15 s Domažlicemi v Plzni. Dvě výhry si zatím připsal divizní Český lev-Union Beroun, který zdolal Zličín 6 : 1 a Plzeň-Černice 4 : 2. Hořovicko si zahrálo s třetiligovými Štěchovicemi, kterým podlehlo 2 : 4. V sobotu 1. 2. nastoupí Hořovicko od 10.30 v Praze na Meteoru a o týden později si zahraje na turnaji pořádaném Spartakem Příbram. Komárov podlehl třetiligovému béčku 1. FK Příbram 2 : 4, v sobotu 1. 2. hraje od 14 hodin na Spartaku Příbram a o týden později také v sobotu na hřišti Petřínu Plzeň.

 

V Berouně začne dlouhodobý zimní turnaj

Na jediné umělé trávě na okrese se uskuteční zimní fotbalový turnaj Memoriál Karla Abraháma. Úvodním dnem je sobota 1. února a na hřišti se představí SK Tetín - Spartak Žebrák (13), FK Dobříč - AFK Loděnice (15) a Novo Kladno - Hostivice (17). V neděli 2. února hrají od 13 hodin Neumětely s Trubínem. O týden později hrají od 11 hodin Hostivice s Neumětely, od 13 Přítočno s Dobříčí, od 17 hodin ČLU Beroun B s Novo Kladno. V neděli hrají od 13 hodin Loděnice a Tetín.

Okresními halovými přeborníky přípravek jsou Zdice a Cembrit Beroun

V prvních dvou turnajích hraných jako okresní fotbalové halové přebory se předvedly týmy přípravek. V kategorii starších se nejvíce dařilo Cembritu Beroun, stříbrné byly naděje Králova Dvora a bronz si odvezlo Hořovicko. Mezi mladšími se zaskvěli hráči zdické Olympie, druhý byl Cembrit Beroun A a třetí Chlumec.

Hokejové derby bude mít určitě náboj

Na poslední místo ve své skupině krajské hokejové ligy klesl Králův Dvůr, který prohrál v Příbrami s béčkem HC 3 : 7 a pak doma s Kralupy 2 : 4. V sobotu 1. 2. hostí Králův Dvůr od 17 hodin celek Kolína B. V krajské soutěži je na druhém místě finálové skupiny Spartak Žebrák, Cvočkaři Hořovice jsou čtvrtí. Hořovice sice podlehly Benátkám 0 : 2, ale pak zdolaly doma Sedlčany 4 : 0. Žebrák rozdrtil doma Mníšek 8 : 2, v dalším kole prohrál v Benátkách po prodloužení 2 : 3. V sobotu 1. 2. je na programu tahák víkendu, v němž od 17.45 hrají na hořovickém stadionu derby Hořovice se Žebrákem. Věříme, že se stadionek hojně zaplní diváky. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství