Pátek, 29. květen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Návštěvy v nemocnicích

nemocnice-horoviceZměny v režimu návštěv od pondělí 25. května v Nemocnici Hořovice a v Rehabilitační nemocnice Beroun.

Návštěvy od pondělí 25. května povolujeme postupně a zatím pouze za podmínky dodržování určitých pravidel. Prosíme veřejnost, aby tato pravidla respektovala.

Návštěvy jsou umožněny pouze po předchozí domluvě s primářem oddělení nebo ošetřujícím lékařem. Nadále vyzýváme všechny, kteří chtějí navštívit hospitalizovaného pacienta, aby o návštěvu žádali jen v nejnutnějších případech a snížili tak četnost návštěv v nemocnici na co nejnižší úroveň.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

MgA. Petra Horáková, tisková mluvčí

PN SPORT Fotbalisté znají program příprav
Led
22
2020
Fotbalisté znají program příprav
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe -   

logo cabelici3

Týmy z vyšších fotbalových soutěží začaly trénovat a fanoušci jsou už zvědaví na to, s kým se představí v přípravných zápasech před sezonou, která začne o víkendu 7. a 8. března. Nejvýše postavený Králův Dvůr si zahraje v sobotu 18. 1. v Plzni na Doubravce, ve středu 29. 1. se v Berouně utká s divizním Hořovickem. To se utká předtím v sobotu 25. 1. se Štěchovicemi. Také divizní ČLU Beroun už zná program příprav, jako první se utkání 22. 1. s FC Zličín a 25. 1. se Sokolem Plzeň-Černice. Ve stejný den se poprvé v přípravě předvede i účastník krajského přeboru Komárov, který vyzve celek 1. FK Příbram B.

 

Hokejisté Žebráku začali rok 2020 v dobré formě

Zatímco v krajské lize odehrál Králův Dvůr v novém roce jeden duel, ve kterém podlehl Velkým Popovicím 2 : 6, v krajské soutěži už se hrála dvě kola. Do skupiny A, ve které se hraje o prvenství, postoupily oba celky z našeho okresu. A právě duel Hořovic se Žebrákem byl hodně sledovaný. Spartak Žebrák v něm zdolal hořovické Cvočkaře vysoko 7 : 1. Hořovicím se nedařilo ani v druhém utkání, v němž Cvočkaři prohráli v Neratovicích dokonce 1 : 14. Žebrák naopak uspěl v Sedlčanech, kdy zvítězil 2 : 1 po prodloužení. Víkend 18. a 19. 1. je příznivcům obou celků nakloněn. Nejprve se v sobotu na hořovickém stadionu utká magnet kola Žebrák s prvními Neratovicemi. Duel je na programu v 17.45 hodin. V neděli pak od 16.30 hodin hostí Hořovice Mníšek. O týden později se oba celky představí opět v Hořovicích, tentokrát v sobotu 25. 1. Jako první nastoupí Hořovice proti Benátkám B od 14.45 hodin a od 17.45 hraje Žebrák s Mníškem.

Komárovské volejbalistky dvakrát vyhrály

Ve dvanáctém kole krajského přeboru I. třídy si volejbalistky Sokola Komárov připsaly dvě výhry proti Dobříši A, vždy v poměru 3 : 1. V dalším dějství zajíždí Komárov do Kladna a doma se představí Sokolky 25. ledna proti vedoucímu celku soutěže Neratovicím.

Na stezku vyběhlo 204 závodníků

Tradiční Běh partyzánskou stezkou v Oseku přilákal opět mnoho účastníků, celkové číslo vyšplhalo na počet 204. V mužích vyhrál Jan Procházka, mezi ženami byla nejrychlejší Petra Landovská. Všichni, kteří dorazili, udělali něco dobrého pro své zdraví.

- mibe -

Aktualizováno Středa, 22 Leden 2020 15:32
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství