Neděle, 07. červen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
PN SPORT Dívky z Oxygenu přivezly do Příbrami medaile z mistrovství Evropy
čen
11
2019
Dívky z Oxygenu přivezly do Příbrami medaile z mistrovství Evropy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Lucie Starková   

hlavni fotoVe dnech 30.5. – 1.6. se konalo v polském Krakově mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Sportovní klub Oxygen měl na tomto šampionátu zastoupení hned ve dvou kategoriích step aerobiku. Nominována byla děvčata v kategorii kadetů (11-13let) a v kategorii juniorek (14-16let). Oba týmy obsazovaly první příčky na domácích závodech a jejich forma se potvrdila i na evropském šampionátu, kde získaly tituly druhých vicemistryň Evropy.

 

Jejich trenérkami je rodinné trio Lenka Chlebnová, Lucie Starková a Daniela Chlebnová. Tento rodinný klan již dovedl své svěřence k nejednomu titulu z evropských a světových závodů. Daniela je stále aktivní závodnicí (momentálně hostující v pražském klubu) a ta si dovezla z tohoto šampionátu titul nejvyšší, a to mistryně Evropy v kategorii Aerobic Performance.

Nyní čeká dívky i trenérky zasloužený odpočinek a v druhé polovině prázdnin začne kondiční příprava na letním soustředění. V podzimní části sezóny čeká závodnice mistrovství ČR, kde musí potvrdit svou formu a poté odjezd na mistrovství světa do Holandska, kde se pokusí vybojovat medaily i na poli světovém a opět úspěšně reprezentovat své město a zemi.


juniorky

 Juniorský tým ve složení: Natálie Bláhová, Kamila Macasová, Denisa Dvořáková, Veronika Kočárková, Kateřina Paterová, Adéla Bysterská a Karolína Dušková


kadetky

Kadetský tým ve složení: Sofie Majerová, Tereza Červenková, Victoria Šindelářová, Nikola Bednářová a Andrea Schöbelová

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství