Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN SPORT V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Kvě
31
2019
V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

CÁBELÍCIZatímco Králův Dvůr může být v České fotbalové lize v pohodě, protože po odhlášení Jiren je sestupující jasný, v divizi se bude hrát až do konce. Beroun je blízko záchraně, když doma zdolal Dobříš 3 : 2. Hůře je na tom Hořovicko, které prohrálo doma s druhou Čížovou a následně i v důležitém duelu v Mariánských Lázních. Po něm kleslo na čtvrtou příčku od konce a musí v dalších duelech bodovat, aby mělo klid.

 

Komárov má postup a chce double

Ve fotbalové I. A třídě se potápějí Cerhovice, které bojují o záchranu, ale nebude to jednoduché. To v Komárově se slaví, když nejprve porazil Jíloviště na jejich hřišti a v přímém souboji s druhým celkem tabulky Kosoří vyhrál 1 : 0 gólem z poslední minuty z hlavičky Vaníčka. Komárov si tak čtyři kola před koncem zajistil postup. Navíc je ve hře i krajský pohár, jehož první finále v Kutné Hoře bylo odloženo kvůli silnému dešti na středu 29. 5. Odveta se hraje v Komárově ve středu 5. 6. od 18 hodin.

Tlustice si s předstihem zajistila prvenství

Okresní přebor vyhrála Tlustice. To je jasné už tři kola před koncem soutěže. Tlustice zvítězila jasně v Broumech a v příští sezoně si zahraje I. B třídu. Tu naopak opouští Hořovicko B, které už nemá naději na záchranu. Naopak směrem vzhůru šplhá Chlumec, kterému schází do I. A třídy jen krůček. Do konce okresních soutěží už moc nezbývá, ve třetí třídě se rozhodne o postupujícím mezi Zaječovem a Tetínem. V A skupině čtvrté třídy je jasno, nahoru jde Hýskov. Naproti tomu v B skupině nejnižší soutěže rozhodne až poslední kolo. Vedoucí Lochovice totiž ztratily s Drozdovem B, takže se na ně dotáhly Praskolesy, které mají lepší vzájemné zápasy, takže mají postup ve svých rukách. Stačí vyhrát na půdě tlustického béčka. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství