Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN SPORT V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Kvě
31
2019
V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

CÁBELÍCIZatímco Králův Dvůr může být v České fotbalové lize v pohodě, protože po odhlášení Jiren je sestupující jasný, v divizi se bude hrát až do konce. Beroun je blízko záchraně, když doma zdolal Dobříš 3 : 2. Hůře je na tom Hořovicko, které prohrálo doma s druhou Čížovou a následně i v důležitém duelu v Mariánských Lázních. Po něm kleslo na čtvrtou příčku od konce a musí v dalších duelech bodovat, aby mělo klid.

 

Komárov má postup a chce double

Ve fotbalové I. A třídě se potápějí Cerhovice, které bojují o záchranu, ale nebude to jednoduché. To v Komárově se slaví, když nejprve porazil Jíloviště na jejich hřišti a v přímém souboji s druhým celkem tabulky Kosoří vyhrál 1 : 0 gólem z poslední minuty z hlavičky Vaníčka. Komárov si tak čtyři kola před koncem zajistil postup. Navíc je ve hře i krajský pohár, jehož první finále v Kutné Hoře bylo odloženo kvůli silnému dešti na středu 29. 5. Odveta se hraje v Komárově ve středu 5. 6. od 18 hodin.

Tlustice si s předstihem zajistila prvenství

Okresní přebor vyhrála Tlustice. To je jasné už tři kola před koncem soutěže. Tlustice zvítězila jasně v Broumech a v příští sezoně si zahraje I. B třídu. Tu naopak opouští Hořovicko B, které už nemá naději na záchranu. Naopak směrem vzhůru šplhá Chlumec, kterému schází do I. A třídy jen krůček. Do konce okresních soutěží už moc nezbývá, ve třetí třídě se rozhodne o postupujícím mezi Zaječovem a Tetínem. V A skupině čtvrté třídy je jasno, nahoru jde Hýskov. Naproti tomu v B skupině nejnižší soutěže rozhodne až poslední kolo. Vedoucí Lochovice totiž ztratily s Drozdovem B, takže se na ně dotáhly Praskolesy, které mají lepší vzájemné zápasy, takže mají postup ve svých rukách. Stačí vyhrát na půdě tlustického béčka. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství