Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN SPORT Mládež hrála šachy v Hostomicích
Bře
10
2019
Mládež hrála šachy v Hostomicích
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Fatková   

Domácí hráči - zleva vzadu: starosta Hostomic pan Vít Šťáhlavský, Šimon Parkán, Vít Parkán, Jan Fatka, Petr Budil, Benedikt Španěl, Vojtěch Šebek, zleva vpředu: vedoucí šachového kroužku pan Stanislav Budil, Filip Nodl, Jennifer Šíchová, Armin Maršálek, Vojtěch Fiala.

Opět po roce se v sobotu 23. února v Hostomicích uskutečnil již 5. ročník šachového turnaje pro mládež – Otevřený přebor města Hostomice pod záštitou starosty Víta Šťáhlavského.

 

Akce se uskutečnila v prostorách školy, turnaj byl zařazen do základního kola Krajského přeboru žáků pro region Příbram.

Turnaje se zúčastnilo celkem 25 hráčů ze 4 šachových oddílů, největší zastoupení měli domácí hráči.

Celkovým vítězem se stal Vojtěch Kovářík, 2. místo obsadil Matěj Hrubý a na třetím místě skončila Eliška Kováříková. Všichni jmenovaní reprezentovali ŠK Baník Příbram.

Domácí barvy hájilo dohromady 11 hráčů. Nejlépe se vedlo Janu Fatkovi, který se umístil na 4. místě. Hned za ním skončil Vít Parkán a osmé místo obsadil Petr Budil.

Poděkování patří sponzorům: MěÚ Hostomice, ZŠ P. Lisého Hostomice, Řeznictví Hostomice – Jana Soukupová.

Poděkování též patří všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu celého turnaje, kteří pomohli s jeho přípravou a kteří se starali po celou dobu turnaje o občerstvení mladých hráčů. Text + foto: Mgr. Daniela Fatková.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství