Středa, 20. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžké krizi

Linka EDA pomohla za dobu své existence více než dvěma tisícům rodin v těžkéPraha, 15. března 2019 - Krizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví čtyři roky od svého vzniku. Za dobu své působnosti pomohla 2400 rodinám, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit, když se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Linka EDA je v provozu každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN SPORT Mládež hrála šachy v Hostomicích
Bře
10
2019
Mládež hrála šachy v Hostomicích
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Fatková   

Domácí hráči - zleva vzadu: starosta Hostomic pan Vít Šťáhlavský, Šimon Parkán, Vít Parkán, Jan Fatka, Petr Budil, Benedikt Španěl, Vojtěch Šebek, zleva vpředu: vedoucí šachového kroužku pan Stanislav Budil, Filip Nodl, Jennifer Šíchová, Armin Maršálek, Vojtěch Fiala.

Opět po roce se v sobotu 23. února v Hostomicích uskutečnil již 5. ročník šachového turnaje pro mládež – Otevřený přebor města Hostomice pod záštitou starosty Víta Šťáhlavského.

 

Akce se uskutečnila v prostorách školy, turnaj byl zařazen do základního kola Krajského přeboru žáků pro region Příbram.

Turnaje se zúčastnilo celkem 25 hráčů ze 4 šachových oddílů, největší zastoupení měli domácí hráči.

Celkovým vítězem se stal Vojtěch Kovářík, 2. místo obsadil Matěj Hrubý a na třetím místě skončila Eliška Kováříková. Všichni jmenovaní reprezentovali ŠK Baník Příbram.

Domácí barvy hájilo dohromady 11 hráčů. Nejlépe se vedlo Janu Fatkovi, který se umístil na 4. místě. Hned za ním skončil Vít Parkán a osmé místo obsadil Petr Budil.

Poděkování patří sponzorům: MěÚ Hostomice, ZŠ P. Lisého Hostomice, Řeznictví Hostomice – Jana Soukupová.

Poděkování též patří všem, kteří se podíleli na zdárném průběhu celého turnaje, kteří pomohli s jeho přípravou a kteří se starali po celou dobu turnaje o občerstvení mladých hráčů. Text + foto: Mgr. Daniela Fatková.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství