Středa, 17. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN SPORT Králův Dvůr urval bod v Benešově
úno
06
2019
Králův Dvůr urval bod v Benešově
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

HC Králův DvůrO každý bod v této sezoně tvrdě bojují hokejisté Králova Dvora v krajské lize. Na berounském zimním stadionu málem na bod dosáhli v duelu s Vlašimí, které ale podlehli těsně 4 : 5. O týden později překvapil Králův Dvůr na ledě favorita, když v Benešově podlehl 2 : 3 až po samostatných nájezdech, čímž si připsal sedmnáctý bod v soutěži. V předposledním kole zajíždí králodvorští hokejisté na led Příbrami, se soutěží se rozloučí doma v sobotu 16. 2. od 17 hodin v duelu se Slaným.

 

Žebrák půjde do play-off z prvního místa

To, co bylo brzy po začátku krajské soutěže hokejistů, se stalo skutkem. Spartak Žebrák postoupí do vyřazovacích bojů z prvního místa skupiny jih této soutěže. Jeho hráči v posledních čtrnácti dnech nejprve vyhráli na ledě Solopisk 8 : 3 a poté i nad Velkými Popovicemi B 11 : 5. Před posledním kolem má Žebrák na svém kontě úctyhodných 51 bodů a v závěrečném dějství bude chtít rozšířit své konto proti třetímu celku HK Příbram 99. Hraje se v sobotu 9. 2. od 17.45 hodin v Hořovicích. Druhý zástupce v soutěži Cvočkaři Hořovice neuspěl nadvakrát doma s Velkými Popovicemi B (3 : 5) ani se Sedlčany (4 : 12). Cvočkaři zakončí soutěž v neděli 10. 2. od 14.15 hodin na ledě Spartaku Příbram a půjde o přímý souboj o páté místo.

Fotbalisté Hořovicka pokračují v nabitém programu

Při sjednocení zimní přípravy áčka, béčka a staršího dorostu sehraje fotbalové Hořovicko množství zápasů. Na hodně silném zimním turnaji v Praze nasbíralo čtyři porážky, když prohrálo s Kladnem 1 : 5 a následně i v derby s třetiligovým Královým Dvorem 1 : 4. Cábelíci tak dosáhli na čtvrtou výhru v turnaji, když předtím zdolali Radotín 1 : 0. V sobotu 9. 2. nejprve hraje v Praze od 14 hodin Králův Dvůr se Zbuzany a po nich vyběhne na umělý trávník Hořovicko v duelu proti Admiře Praha. O týden později hraje Hořovicko v pravé poledne s Radotínem, od 14 hodin pak Králův Dvůr se Zápy. Hořovicko mimo tento turnaj odehrálo i přípravný zápas s juniorkou Sparty, které podlehlo 3 : 6, ve středu 13. 2. hraje utkání na hřišti Tempa Praha od 18 hodin s Neratovicemi.

O den dříve v úterý 12. 2. je na programu Valná hromada klubu, která začíná v hořovickém Klubu Labe v 18 hodin. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství