Středa, 17. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN SPORT Žebrák už myslí na vyřazovací část
Led
24
2019
Žebrák už myslí na vyřazovací část
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe -   

logoKrajské hokejové soutěže vrcholí. V té nejvyšší, krajské lize, se Králův Dvůr zuby-nehty brání zápasům o udržení.

K tomu přispělo i vysoké vítězství nad posledními Neratovicemi v poměru 9 : 2. Na ledě vedoucího Rakovníku pak neměl Králův Dvůr co ztratit, když lídru soutěže podlehl 1 : 5. V sobotu 26. 1. od 17 hodin Králův Dvůr přivítá tým Vlašimi, který je stejně jako domácí na šestém místě ve skupině východ. Tři kola před koncem základní části krajské soutěže už mají prakticky jistotu, že půjdou do play-off z prvního místa, hráči Spartaku Žebrák. Ti získali důležitý bod v Sedlčanech, kde prohráli až v prodloužení 4 : 5, doma pak zdolali příbramský Spartak 7 : 5 a mají na čele devítibodový náskok.

Zadařilo se i Cvočkařům Hořovice, kteří sice podlehli HK Příbram 99 těsně 3 : 4, ale Božetice zdolali 5 : 3, čímž se posunuli na pátou příčku tabulky.

Na hořovickém ledě se představí nejprve domácí Cvočkaři v sobotu 26. 1. od 17.45 proti béčku Velkých Popovic, o týden později ve stejném čase hrají Hořovice se Sedlčany. Žebrák hraje nyní dvakrát na ledech soupeřů.

- mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství