Úterý, 26. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zloděj využil nepozornosti poškozených

foto podezřelého 1 foto podezřelého 2

PRAHA ZÁPAD – Při nakupování byli okradeni hned dva lidé.

Dne 20. 3. 2019 v době od 9:10 hodin do 9:15 hodin v obci Rudná, v prodejně Lidl, využil neznámý pachatel nestřeženého okamžiku, kdy se poškozená v průběhu nakupování věnovala výběru zboží a z tašky, kterou měla odloženu v nákupním vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti, osobních dokladů a platební karty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 2.100,-Kč. V tuto dobu byl ve stejném obchodě okraden další zákazník, kterému neznámý zloděj odcizil z kapsy oděvu peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

PN SPORT Vánoční úspěch Tomáše Kunce a Petra Sudíka
Led
11
2019
Vánoční úspěch Tomáše Kunce a Petra Sudíka
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Hlavová   

kuncDo Nezvěstic se 16. prosince sjelo 35 powerlifterů. Zúčastnili se zde devátého ročníku vánočního silového trojboje. Absolutní vítěz se od loňska nezměnil, první místo obhájil Tomáš Kunc z Drozdova. Kromě zlatého poháru si odvezl ještě jeden úspěch - jeho „žák“ Petr Sudík (z Tlustice), kterého na závod připravoval, se umístil čtvrtý s neuvěřitelným celkovým výsledkem- 750 kg.

 

Sportovní hala v Nezvěsticích hostila 16. prosince od dvanácti hodin závodníky v silovém trojboji, do kterého patří bench-press, dřep a mrtvý tah. Po zvážení byli siláci rozděleni na tři kategorie: do 80 kg, do 90 kg a nad 90 kg, zvláště pak byla skupina určená pouze ženám. Rozhodčí Jan Hřebíček dovolil všem tři pokusy na každou z disciplín.

V kategorii nad 90 kg, při bench-pressu, (zvedání v leže), uzvedl vítěz Tomáš Kunc 170 kg, pouze o pět kilo méně držel v rukou Petr Sudík. Při dřepu zvládl Kunc 340 kg a Sudík 285 kg. K těmto neuvěřitelným vahám přibylo v kategorii mrtvý tah ještě Kuncovi 340 kg a Sudíkovi 300 kg.

Atmosféra zde byla úžasná a podpořili ji ještě dva hosté - kulturista Aleš Bursa a Miroslav Pribáň.

Třetí adventní svíčka přinesla nejvíce štěstí Tomáši Kuncovi, který s celkovou vahou 850 kg zvítězil. Neméně šťastná byla i pro Petra Sudíka, který se, ač je mu jen 18 let, se umístil ve stejné kategorii čtvrtý. Petra dělilo od bronzové příčky jen opravdu málo.

Daniela Hlavová

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství