Čtvrtek, 13. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN SPORT Jiří Veber zaznamenal hattrick
Pro
04
2018
Jiří Veber zaznamenal hattrick
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

ilustracni-fotoV Králově Dvoře si konečně hokejisté hodně zajásali. V desátém kole krajské ligy totiž vyhráli 3 : 2 v Mladé Boleslavi po prodloužení. O cenný skalp se postaral hlavně Jiří Veber, který nastřílel béčku týmu z města aut tři góly. V dalším utkání podlehl Králův Dvůr ve Slaném po divoké přestřelce 6 : 8.

 

V sobotu 8.1 2. se očekává na berounském zimním stadionu větší návštěva než obvykle. Králův Dvůr totiž hostí od 17 hodin vítěze posledního ročníku krajské ligy Černošice. Bez prohry je stále celek Spartaku Žebrák v krajské soutěži, když porazil Sedlčany 3 : 2 a následně vyhrál i na Spartaku Příbram 5 : 4. Hořovice nestačily těsně na Božetice 6 : 7. V sobotu 1. 12. hostí Žebrák na hořovickém ledě od 14.15 hodin Solopisky, o týden později také v sobotu od 17.45 béčko Velkých Popovic. Hořovičtí Cvočkaři hrají dvakrát venku.

Svatojánská dvacítka přilákala hodně běžců

Do Berouna přijelo na 34. ročník Svatojánské dvacítky 172 běžců. Mezi muži si s tratí nejlépe poradil Milan Janoušek ze Sokola Kolín, v ženách se dařilo nejvíce Daniele Havránkové z pražské Kerteamu. Z běžců našeho regionů zaslouží největší pochvalu zdický Ervin Beshir (2. místo 50 - 59 let) a Markéta Kindlová z Berouna (2. místo 45 - 54 let). – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství