Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN SPORT Hořovičtí mistři České republiky v bojovém umění
Pro
04
2018
Hořovičtí mistři České republiky v bojovém umění
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Archiv školy Ge-Baek Hosin Sool.Na mistrovství České republiky ve vznešeném bojovém umění - taekwon-do ITF - bylo nominováno i pět mladých závodníků z Hořovicka, kteří navštěvují školu Ge-Baek Hosin Sool. Z disciplín- Tul, Matsogi a Tukgi přivezli celkem jedenáct medailí.

 

Mistrovství České republiky v taekwon-do, pořádané svazem taekwon-do ITF začalo v pátek 9. listopadu v brněnské sportovní hale registrací. K zápisu, kde se podle věku a váhy rozřazovalo do příslušných kategorií, se směli dostavit jen závodníci nominovaní za dobré výsledky v průběhu roku. S mistrem Martinem Zámečníkem přijelo za taekwondovou školu Ge-Beak Hosin Sool osmdesát šest sportovců, pět z nich z Hořovic.

Na mistrovství bylo možné závodit v pěti disciplínách. V Tul (jde o správné provedení techniky sestav), v Matsogi (což je sportovní boj), v Tukgi, ve Wiryiok (v obou případech se jedná o přerážení desek, avšak odlišnými způsoby) a v Hosin Sool (sebeobraně). Zámečníkovi žáci, kteří reprezentovali Hořovice, byli zapsání na Tul, Matsugi a Tukgi, ať už jako jednotlivci nebo týmově.

Ge-Baek Hosin Sool odjížděla v neděli z Brna s devadesáti medailemi, jako nejúspěšnější škola. Z toho jedenáct medailí měli na krku taekwondisté z Hořovic. Barbora Smrčinová přivezla stříbro a bronz, Lukáš Rydrych zlato a dva bronzy, Eliška Matějková odjížděla se zlatou, stříbrnou a dvěma bronzovými medailemi, Adam El-Dunia se zlatem a Dan Vlček také s tím nejcennějším kovem.

Gratuluji. Daniela Hlavová

 

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství