Čtvrtek, 13. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN SPORT Mladší dorost Hořovicka skončil bronzový v divizi
Pro
04
2018
Mladší dorost Hořovicka skončil bronzový v divizi
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

Mladší dorost FK Hořovicko obsadil třetí místo v divizi po podzimu.  Foto: Archiv FK Hořovicko.Než se v dalších vydáních Podbrdských novin zaměříme na hodnocení jednotlivých soutěží, vybrali jsme úspěch v mládeži. V dorostenecké kategorii ubývá hráčů. Odpovědní funkcionáři svazu hledají příčiny, vždyť na Berounsku působí celkově třináct týmů, dva celky dorostu FK Hořovicko v divizi, po dvou týmech FK Králův Dvůr a ČLU Beroun v krajském přeboru, Loděnice a Neumětely v I. A třídě a v okresním přeboru hraj pět celků.

 

Mužstvem dorosteneckého podzimu si dovolujeme vyhlásit mladší dorost FK Hořovicko, který obsadil v divizní skupině A třetí místo. Umístění je to výtečné, zvláště když někteří hráči pomáhají staršímu dorostu v roli střídajících hráčů. Jestli udrží mladší dorost Hořovicka třetí místo i na konci soutěže není jisté. Někteří hráči by se měli posunout do staršího dorostu, ze kterého by mělo více hráčů zasáhnout do dospělých týmů. Stejně tak by se mělo postupovat i u žákovských družstev, na jaře si prostě zahrají některé talenty za starší kategorii. Tento posun by se měl fotbalu v budoucnosti vrátit, hráči budou dříve připravení na dospělý fotbal. - mibe –

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství