Úterý, 20. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN SPORT Sportovci a funkcionáři převzali ocenění
říj
20
2018
Sportovci a funkcionáři převzali ocenění
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe -   

Oceněný Miloš Šebek (s cenou) a předseda OS ČUS Beroun Josef Sakáč.Ve zdickém společenském domě převzali ocenění při slavnostním večeru ti, které vídáme nebo jsme vídali pohybovat se okolo sportovišť. Akce organizovaná okresním sdružení České unie sportu se uskutečnila v rámci Valné hromady ČUS pod názvem „Ocenění významných osobností sportu okresu Beroun“.

 

Jedním z oceněných byl i Miloš Šebek, který přišel v roce 1970 jako bývalý hráč Slavie, Králova Dvora a Hostomic dohrát fotbalovou kariéru do Všeradic. Poté několik let vedl „A“ tým jako trenér. Po „A“ týmu přešel k trénování mládeže. Na chvíli si odskočil k trénování mládeže v Hořovicích, Berouně a žákovské ligy v Příbrami, aby se v roce 2013 vrátil zpět do Všeradic. Pod jeho vedením jako šéftrenéra mládeže má všeradický fotbalový klub okolo 60 dětí v kategoriích mladší žáci, starší přípravka, mladší přípravka a fotbalová školička pro nejmenší. Práce Miloše Šebka má dlouhodobý přínos pro všeradický fotbal. I při svém působení v Příbrami na Všeradice nezanevřel a stále se angažoval v chodu klubu, kde byla především jeho zásluhou obnovena činnost mládeže.

Dalšími oceněnými byli Antonín Divín in memoriam (TJ Lokomotiva Beroun – tenis), Karel Vlnas in memoriam (TJ Lokomotiva Beroun – tenis), Milan Garček (TJ Lokomotiva Beroun – judo), Anna a Karel Hradilovi (TJ Lokomotiva Beroun – veslování), Josef Chlustina (TJ Záluží), Ladislav Chramosta in memoriam (LTC Beroun – tenis), Zlata Mudrová (TJ Lokomotiva Beroun), Vladimír Seeman (TJ Endeco Zdejcina – fotbal, TJ Lokomotiva Beroun – plavání), Bohumil Souček (TJ Lokomotiva Beroun – atletika).

„Chtěli bychom jménem tělovýchovných jednot a Okresního sdružení ČUS Beroun všem oceněným poděkovat za jejich obětavou práci v tělovýchově a sportu, pevně věříme, že se v řadách klubů najdou jejich následovníci,“ řekl předseda OS ČUS Beroun Josef Sakáč. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství