Středa, 17. červenec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Strážníci zachránili tonoucího

tonHrdinský čin, který si zaslouží velké uznání: strážníci berounské městské policie v pondělí zachránili mladého muže, který se začal topit uprostřed Berounky.

PN SPORT Slabý bodový zisk divizních celků
Zář
06
2018
Slabý bodový zisk divizních celků
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

míčNedaří se, nedaří. Fotbalisté Hořovicka dosáhli v divizi zatím na pouhé dva body. Poslední dvě kola jim nevyšly, vždy prohráli o jeden gól. S Klatovy doma 0 : 1, na Admiře 1 : 2 i přes statečný boj v deseti bez vyloučeného Novotného. Beroun se trochu zaradoval z vítězství nad Přešticemi 2 : 1, ale na zem ho posadila pražská Aritma, která jej deklasovala 4 : 1. Oba týmy potřebují body jako sůl, aby se odpoutaly od pásma sestupu.

 

Komárov začal sezonu výtečně

Dalo by se říci, že v Komárově hraje I. A třídu tým, který by mohl kopat divizi. Svěřenci trenéra Miroslava Nesnídala zvládli čtyři úvodní zápasy soutěže vítězně a okupují čelo tabulky. Cerhovicím se zatím moc nedaří, i proto bude blížící se derby ostře sledované.

Dorostenci Hořovicka si v divizi vedou výborně

Milým překvapením jsou výsledky staršího a mladšího dorostu FK Hořovicko. Po odchodu některých hráčů se neočekávalo, že si mladí fotbalisté povedou tak dobře. Starší dorostenci jsou na čtvrtém místě divizní tabulky, jejich mladší kolegové poskočili dokonce na příčku druhou.

Výtečné atletické juniorky Lokomotivy Beroun

Ve středu 29. srpna si to tým atletických juniorek Lokomotivy Beroun rozdal s domácím týmem Vlašimi o první místo v krajském přeboru. Další družstva Kladna, Boleslavi i Kolína, která dominují v soutěžích žactva, se v této nejstarší mládežnické kategorii neprosadila. Juniorky Lokomotivy Beroun vlašimská děvčata porazily, v soutěži zvítězily a postupují na Mistrovství Čech, které hostí v sobotu 15. září Hradec Králové. Pokud se jim zde podaří umístit se do pátého místa, čeká je velké finále, tedy Mistrovství České republiky, které je na programu v sobotu 29. září v Praze na Slavii. – mibe -

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství