Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN SPORT Hořovičtí Cvočkaři ve vítězných týmech
Zář
06
2018
Hořovičtí Cvočkaři ve vítězných týmech
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Radek Adamec   

Zleva Andrej Adamec, Daniel Čech, Dušan Grmela. Foto: Archiv Cvočkařů. Mistrů Evropy U16 a U18 v in-line hokeji. Když mezi hráči in-line hokeje vyslovíte jméno města Hořovice, všem se vybaví tým Cvočkařů, kteří neodmyslitelně k in-line hokeji patří. Byl jedním z prvních týmů v Čechách, který in-line hokej začal hrát a je to znát.

 

Kluci, kteří v roce 2012 s in-line hokejem začínali, zúročili své dovednosti a v letošním roce byli vybráni do reprezentačních týmů U16, U18 a juniorů.

Obě Mistrovství Evropy se konaly ve dnech 5. - 9. července ve francouzském Lyonu, Mistrovství světa juniorů se konalo v italském Asiagu a Roane 14. - 21. července. Mistrovství Evropy ve svých kategoriích vyhráli a získali tak titul Mistrů Evropy pro rok 2018 hráči reprezentačních týmů U16 i U18. Reprezentace juniorů skončila na 5. místě, ale i toto je veliký úspěch v mezinárodní konkurenci.

V kategorii U16 reprezentovali náš klub Andrej Adamec a Dušan Grmela, v kategorii U18 Daniel Čech a za juniory David Jindra.

Je to veliká motivace pro naše další hráče, kteří tento sport dlouhodobě hrají. A v našem týmu již zcela jistě máme další hráče do výběrů, kteří mají šanci si v dalších letech zahrát.

Závěrem nesmíme zapomenout na trenéra, Roberta Čecha, který má nemalou zásluhu na výchově těchto hráčů. Radek Adamec

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství