Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN SPORT Hořovičtí Cvočkaři ve vítězných týmech
Zář
06
2018
Hořovičtí Cvočkaři ve vítězných týmech
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Radek Adamec   

Zleva Andrej Adamec, Daniel Čech, Dušan Grmela. Foto: Archiv Cvočkařů. Mistrů Evropy U16 a U18 v in-line hokeji. Když mezi hráči in-line hokeje vyslovíte jméno města Hořovice, všem se vybaví tým Cvočkařů, kteří neodmyslitelně k in-line hokeji patří. Byl jedním z prvních týmů v Čechách, který in-line hokej začal hrát a je to znát.

 

Kluci, kteří v roce 2012 s in-line hokejem začínali, zúročili své dovednosti a v letošním roce byli vybráni do reprezentačních týmů U16, U18 a juniorů.

Obě Mistrovství Evropy se konaly ve dnech 5. - 9. července ve francouzském Lyonu, Mistrovství světa juniorů se konalo v italském Asiagu a Roane 14. - 21. července. Mistrovství Evropy ve svých kategoriích vyhráli a získali tak titul Mistrů Evropy pro rok 2018 hráči reprezentačních týmů U16 i U18. Reprezentace juniorů skončila na 5. místě, ale i toto je veliký úspěch v mezinárodní konkurenci.

V kategorii U16 reprezentovali náš klub Andrej Adamec a Dušan Grmela, v kategorii U18 Daniel Čech a za juniory David Jindra.

Je to veliká motivace pro naše další hráče, kteří tento sport dlouhodobě hrají. A v našem týmu již zcela jistě máme další hráče do výběrů, kteří mají šanci si v dalších letech zahrát.

Závěrem nesmíme zapomenout na trenéra, Roberta Čecha, který má nemalou zásluhu na výchově těchto hráčů. Radek Adamec

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství