Úterý, 26. březen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zloděj využil nepozornosti poškozených

foto podezřelého 1 foto podezřelého 2

PRAHA ZÁPAD – Při nakupování byli okradeni hned dva lidé.

Dne 20. 3. 2019 v době od 9:10 hodin do 9:15 hodin v obci Rudná, v prodejně Lidl, využil neznámý pachatel nestřeženého okamžiku, kdy se poškozená v průběhu nakupování věnovala výběru zboží a z tašky, kterou měla odloženu v nákupním vozíku, jí odcizil peněženku s obsahem finanční hotovosti, osobních dokladů a platební karty. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 2.100,-Kč. V tuto dobu byl ve stejném obchodě okraden další zákazník, kterému neznámý zloděj odcizil z kapsy oděvu peněženku s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady.

PN SPORT Zlato z Francie pro starší žáky FK Hořovicko
Dub
07
2018
Zlato z Francie pro starší žáky FK Hořovicko
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Martin Fatka   

Horní řada zleva: Pavel Smetana (asistent trenéra), Jiří Křišťál, Vilém Kubricht, David Kadeřábek, Miloš Herman ml., Daniel Sun, Michal Záluský, Jakub Král, Filip Čapek, Jan Fatka, Petr Riska, Patrik Buben, Aneta Fatková (tlumočnice a fyzioterapeutka), Miloš Herman (trenér), dolní řada zleva: Václav Krýl, Milan Jaňour, Nikolas Wacker, Adam Smetana. Foto: Martin Fatka.Velikonoční víkend strávili starší žáci FK Hořovicko ve francouzském městečku Dettwiler, kde se konal 26. ročník mezinárodního fotbalového turnaje ALSACE CUP 2018.

 

Naši mladí fotbalisté vstoupili do turnaje s mužstvem BFC Pfullingen z Německa, které porazili 2 : 1 (góly za naše mužstvo dali Sun a Jaňour). I druhý zápas žáci dotáhli do zdárného konce, když porazili FS Suresnes z Francie opět 2 : 1 (góly Buben a Wacker). Třetí zápas už tak zdárný nebyl – hráči týmu Entente de la Mossig (Francie) dali do naší branky pouze jeden gól, což jim na výhru stačilo, neboť naši střelci se netrefili ani jednou.

Turnaj pokračoval druhý den, kdy naši hráči hladce porazili SV WVC z Nizozemí 6 : 0 (2x Čapek, Fatka, Kubricht, Záluský, vlastní). Touto výhrou si náš tým zajistil postup do semifinále.

V semifinále se žáci utkali s dalším týmem z Nizozemska – VV Sliedrecht. V základní hrací době skončilo utkání bez branek a rozhodnout musel penaltový rozstřel. A v něm FK Hořovicko zvítězilo 3 : 2 (penalty proměnili Čapek, Herman a Buben) a postoupilo do finále.

Ve finálovém boji se utkali chlapci s domácími hráči klubu Entente AHI Holtzheim. Ve vyrovnaném zápasu rozhodla velká produktivita našich hráčů, kteří dokázali proměnit své gólové šance – konečné skóre 2 : 0 (Buben a Záluský).

Pro kluky to byl velký úspěch, neboť žádný český tým v předchozích pětadvaceti ročnících v turnaji nedokázal zvítězit.

Turnaje se zúčastnilo i družstvo mladšího dorostu, ale ve velice oslabené sestavě se umístilo na devátém místě v kategorii U17.

Martin Fatka, vedoucí družstva

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství