Středa, 18. červenec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Pojeďte s námi na výlet do Telče

Náměstí Zachariáše z Hradce TelčZákladní organizace Českého zahrádkářského svazu Hořovice zve občany na zájezd do města Telč, které je od roku 1992 zapsáno na Seznamu světového a přírodního dědictví UNESCO.

PN SPORT Bára Stýblová z Lokomotivy Beroun potřetí zlatá!
Pro
12
2017
Bára Stýblová z Lokomotivy Beroun potřetí zlatá!
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Bára Stýblová v cíli.V sobotu 25. listopadu se konalo v Dlouhoňovicích u Ústí nad Orlicí MČR v přespolním běhu, na němž berounskou Lokomotivu reprezentovalo celkem šest závodníků.

 

V kategorii juniorek zazářila Bára Stýblová, která si se svými soupeřkami doslova pohrála a zvítězila s jasným náskokem třinácti vteřin. Svým výkonem se nominovala na ME v krosu, který 10. prosince hostil slovenský Šamorín. Pro Báru to byl už třetí mistrovský titul v tomto roce, když první dva získala v běhu na 10 km na dráze a posléze i na silnici.

Dalším skvělým výsledkem se může pochlubit dorostenec Vojtěch Dryák, který obsadil páté místo, avšak s minimální ztrátou dvou sekund na bronzovou medaili.

V kategorii dorostenců startoval i Ondřej Hofmann, kterému bahnitá trať úplně nesedla, ale přesto doběhl na pěkném 29. místě z 83 startujících.

V kategorii dorostenek si doběhla Anita Žáková pro 25. místo a Klára Stýblová pro 37. místo.

Krásného výsledku dosáhla mladší žákyně Natálie Krubová, která závod dokončila na skvělém čtrnáctém místě, přičemž za sebou nechala dalších 80 závodnic.

Jitka Šafránková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství