Úterý, 24. duben 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Linka EDA pomáhá rodinám v těžké životní situaci již tři roky

logoKrizová telefonická Linka EDA 800 40 50 60 slaví tři roky od svého založení. Za dobu své působnosti pomohla téměř dvěma tisícům rodin, které se ocitly v těžké životní situaci. Na Linku EDA se mohou obrátit rodiny, které se dozví závažnou diagnózu svého dítěte nebo se musí vypořádat s následky jeho těžkého úrazu. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin.

PN SPORT Bára Stýblová z Lokomotivy Beroun potřetí zlatá!
Pro
12
2017
Bára Stýblová z Lokomotivy Beroun potřetí zlatá!
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Bára Stýblová v cíli.V sobotu 25. listopadu se konalo v Dlouhoňovicích u Ústí nad Orlicí MČR v přespolním běhu, na němž berounskou Lokomotivu reprezentovalo celkem šest závodníků.

 

V kategorii juniorek zazářila Bára Stýblová, která si se svými soupeřkami doslova pohrála a zvítězila s jasným náskokem třinácti vteřin. Svým výkonem se nominovala na ME v krosu, který 10. prosince hostil slovenský Šamorín. Pro Báru to byl už třetí mistrovský titul v tomto roce, když první dva získala v běhu na 10 km na dráze a posléze i na silnici.

Dalším skvělým výsledkem se může pochlubit dorostenec Vojtěch Dryák, který obsadil páté místo, avšak s minimální ztrátou dvou sekund na bronzovou medaili.

V kategorii dorostenců startoval i Ondřej Hofmann, kterému bahnitá trať úplně nesedla, ale přesto doběhl na pěkném 29. místě z 83 startujících.

V kategorii dorostenek si doběhla Anita Žáková pro 25. místo a Klára Stýblová pro 37. místo.

Krásného výsledku dosáhla mladší žákyně Natálie Krubová, která závod dokončila na skvělém čtrnáctém místě, přičemž za sebou nechala dalších 80 závodnic.

Jitka Šafránková

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství