Pondělí, 19. únor 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Nové parkoviště u Nemocnice Hořovice

Nové parkoviště u Nemocnice HořoviceNové parkoviště splňuje nejnovější požadavky na bezbariérové užívání. Disponuje dvěma stovkami parkovacích míst. Jeho provoz vyřeší doposud složitou dopravní situaci v okolí nemocnice. Podle majitele hořovické nemocnice Sotiriose Zavalianise se celková výše investic k jeho vybudování pohybuje okolo 12 milionů. Nové parkoviště se nachází vedle nemocnice, naproti lékárně.

PN SPORT
úno
13
2018
S kým hrají na jaře hořovické přípravky?
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Miloš Lapáček   

logoDne přináším informaci o soupeřích pro jarní soutěž – jak v kategorii mladších, tak i starších přípravek podle oficiální zprávy OFS Beroun.

Starší přípravky – semifinále, skupina G:

Cembrit Beroun A, FK Král. Dvůr A a B, Trubín/ČLU Beroun, Sokol Král. Dvůr A a B.

Skupina H: Union Cerhovice, FK Hořovicko A a B, Komárov, AFK Loděnice B, S. Žebrák.

 
úno
13
2018
Hořovicko hledá kanonýra
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: FK Hořovicko   

Foto: FK Hořovicko.Po odchodu Ansumy se vedení divizního Hořovicka ohlíží po novém kanonýrovi. Požadavky by mohl splňovat Josef Pouček (na snímku), který přišel na zkušenou z Nového Knína, a v přípravě se gólově prosazuje. Hlavní náplní přípravy je kromě ostatních utkání účast Hořovicka na zimním turnaji v Praze. V něm je po čtyřech odehraných kolech na druhém místě tabulky za třetiligovými Zápy, když Hořovicko porazilo v posledních 14 dnech Kladno 4 : 3 a Vykáň 4 : 2. Zajímavý duel je na programu v sobotu 10. února, kdy se na umělé trávě Meteoru od 16 hodin střetne Hořovicko s třetiligovým Královým Dvorem, který na turnaji ještě neprohrál. Foto: FK Hořovicko.

 
úno
12
2018
Maškarní na Zimním stadionu v Hořovicích
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Renata Babelová   

Fota: Václav Babel.V sobotu 20. ledna uspořádal spolek Sedmikráska akci s názvem Maškarní odpoledne na bruslích. Akci opět podpořil Ing. David Jícha, nájemce ZS Hořovice. Zajištěno bylo malování na obličej zdarma a pro každého účastníka malá odměna.

Oddíl krasobruslení z Berouna (TJ Kraso Beroun) připravil pro návštěvníky vystoupení Čtvero ročních období. Všem pomocníkům děkujeme za účast a pomoc. Renata Babelová

 

 
úno
12
2018
Pod křídly Sokola na pódium berounské Plzeňky
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Mirek Kurťák   

Kanoistka Alžběta VeverkováSportovní cesta rychlostní kanoistky Alžběty Veverkové začala v roce 2015 v jedné zahořanské garáži s vypůjčenou lodí. Z garáže se spolu s dalšími kanoisty a kajakáři přesunula na podzim 2015 do loděnice TJ Sokol KD, která je v Berouně na ostrově. Po dvou letech musíme konstatovat, že to bylo skvělé rozhodnutí.

 
úno
12
2018
Župní přebor v plavání se konal v Hořovicích
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jan Jelen   

 Foto: Olga Kleknerová.V sobotu dne 27. ledna se konal plavecký přebor Jungmannovy župy v hořovickém bazénu. Stejně jako v předchozích letech byla pověřena k organizování akce Tělocvičná jednota Sokol Komárov.

DALŠÍ FOTA

Aktualizováno Pondělí, 12 Únor 2018 13:09
 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

Strana 1 z 3


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství