Pondělí, 15. říjen 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Neznámý zloděj suverénně kradl v drogerii parfémy

vlcsnap-2018-10-04-08h12m54s162HOŘOVICE - Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámého zloděje, kterému stačilo pouhých pár sekund k tomu, aby z prodejny drogerie v Hořovicích, v ulici Pražská, ukradl dva značkové parfémy a způsobil tak škodu v řádech několika tisíc korun.

PN SPORT
Zář
23
2018
Adámková ve čtvrtfinále v Irsku
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Petr Koukal st.   

Jana Adámková na turnaji v Dánsku obsadila hezkou 9. příčku.Nejlepší hořovická badmintonistka Jana Adámková se na přelomu srpna a září zúčastnila dvou velmi kvalitně obsazených juniorských turnajů v Dánsku a Irsku. Do obou nastoupila po velmi náročné letní přípravě, která začala už v červnu a vyvrcholila třítýdenním pobytem v badmintonové akademii v Malajsii.

 
Zář
23
2018
Hořovicko si připsalo šest bodů
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe -   

míčDivizní radost prožili dvakrát fotbalisté Hořovicka doma pod Remízkem. Nejprve zdolali silně posílené béčko Táborska 2 : 1 a poté se poradili s Jindřichovým Hradcem jednoznačně 5 : 1. Beroun překonal doma Klatovy 5 : 1, a poté nestačil v Praze na Admiru, které podlehl 0 : 5.

 
Zář
06
2018
Hořovičtí Cvočkaři ve vítězných týmech
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Radek Adamec   

Zleva Andrej Adamec, Daniel Čech, Dušan Grmela. Foto: Archiv Cvočkařů. Mistrů Evropy U16 a U18 v in-line hokeji. Když mezi hráči in-line hokeje vyslovíte jméno města Hořovice, všem se vybaví tým Cvočkařů, kteří neodmyslitelně k in-line hokeji patří. Byl jedním z prvních týmů v Čechách, který in-line hokej začal hrát a je to znát.

 
Zář
06
2018
Slabý bodový zisk divizních celků
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

míčNedaří se, nedaří. Fotbalisté Hořovicka dosáhli v divizi zatím na pouhé dva body. Poslední dvě kola jim nevyšly, vždy prohráli o jeden gól. S Klatovy doma 0 : 1, na Admiře 1 : 2 i přes statečný boj v deseti bez vyloučeného Novotného. Beroun se trochu zaradoval z vítězství nad Přešticemi 2 : 1, ale na zem ho posadila pražská Aritma, která jej deklasovala 4 : 1. Oba týmy potřebují body jako sůl, aby se odpoutaly od pásma sestupu.

 
Srp
30
2018
Dorost florbalového T.B.C. LUCERN přivezl z Bratislavy stříbro!
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Petr Šikola   

Dorostenci přivezli z Bratislavy stříbro. Foto: Iva Lešuková.Na stále prestižnější turnaj Slovak Floorball Cup vyslal králodvorský klub početnou výpravu. Reprezentovaly jej dva týmy – kombinované družstvo dorostenců a starších žáků, jakož i mužské Áčko. Oba týmy si – pokud jim to rozpis soutěže dovolil – vzájemně sympaticky fandily. Králodvorský „kotel“ o sobě dal vědět.

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství