Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN SPORT
čen
14
2019
Slaví se v Chlumci, vTlustici i jinde
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -red-   

Vítězný celek B skupiny IV. třídy TJ Praskolesy si zajistil postup výhrou v posledním kole na hřišti Tlustice B a tím odrazil atak Slovanu Lochovice, se kterým má lepší vzájemné zápasy.  Foto: Zdeňka Drábková.Zatímco v Komárově fotbalisté slavili postup, v Cerhovicích se s I. A třídou podle našich propočtů loučí. Do této soutěže kolo před koncem slavil postup SK Chlumec, byť jen remizoval, ale pronásledující Zdice také získaly jen bod a Chlumec má dostatečný náskok. Z I. B třídy jde dolů tým Hořovicko B, opačným směrem putuje Tlustice a je možné, že jí doplní ještě další celek, buď Chyňava nebo Český Lev-Union Beroun B. Z okresního přeboru spadly Broumy, nahoru míří po delší době Zaječov, o dalším posunu rozhodne ještě poslední kolo. Zatímco ve skupině A čtvrté třídy měl jistý postup s předstihem Hýskov, kterého doprovodí vítěz skupiny B Praskolesy.

 
čen
11
2019
Dívky z Oxygenu přivezly do Příbrami medaile z mistrovství Evropy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Lucie Starková   

hlavni fotoVe dnech 30.5. – 1.6. se konalo v polském Krakově mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Sportovní klub Oxygen měl na tomto šampionátu zastoupení hned ve dvou kategoriích step aerobiku. Nominována byla děvčata v kategorii kadetů (11-13let) a v kategorii juniorek (14-16let). Oba týmy obsazovaly první příčky na domácích závodech a jejich forma se potvrdila i na evropském šampionátu, kde získaly tituly druhých vicemistryň Evropy.

 
Kvě
31
2019
Motokrosovou trať v Podluzích ovládli stroje jawa mustang a pionýr
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Michal Štědrý   

startV sobotu 4. května se na motokrosové dráze v Podluzích uskutečnil 1. ročník 12 hodinového vytrvalostního závodu strojů jawa mustang a pionýr Fichtl CROSS Country. Závod byl inspirován 24 hodinovým závodem v Dolním Bousově.

FOTOGALERIE

Aktualizováno Pátek, 31 Květen 2019 08:14
 
Kvě
31
2019
V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

CÁBELÍCIZatímco Králův Dvůr může být v České fotbalové lize v pohodě, protože po odhlášení Jiren je sestupující jasný, v divizi se bude hrát až do konce. Beroun je blízko záchraně, když doma zdolal Dobříš 3 : 2. Hůře je na tom Hořovicko, které prohrálo doma s druhou Čížovou a následně i v důležitém duelu v Mariánských Lázních. Po něm kleslo na čtvrtou příčku od konce a musí v dalších duelech bodovat, aby mělo klid.

 
Kvě
28
2019
Komárov má postup a chce double
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

Fotbalisté Komárova po výhře nad Kosoří slavili postup do krajského přeboru.  Foto: Michaela Bežová.Ve fotbalové I. A třídě se potápějí Cerhovice, které bojují o záchranu, ale nebude to jednoduché. To v Komárově se slaví, když nejprve porazil Jíloviště na jejich hřišti a v přímém souboji s druhým celkem tabulky Kosoří vyhrál 1 : 0 gólem z poslední minuty z hlavičky Vaníčka. Komárov si tak čtyři kola před koncem zajistil postup. Navíc je ve hře i krajský pohár, jehož první finále v Kutné Hoře bylo odloženo kvůli silnému dešti na středu 29. 5. Odveta se hraje v Komárově ve středu 5. 6. od 18 hodin.

 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 1 z 4


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství