Pondělí, 25. září 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Cibulový jarmak se už připravuje

cibulV sobotu 7. října se opět Hořovice zaplní stánky s různým zbožím, výstavami a hlavně velkým množstvím návštěvníků. Opět totiž po roce vypukne Cibulový jarmark.

Z výstav to budou ty tradiční: ovoce a zelenina, představí se včelaři a výstavu připraví opět i houbaři (letos prý porostou).

Děti budou moci navštívit Tvořivý ráj. V programu vystoupí mažoretky. K poslechu budou hrát HOŘOVICKÁ MUZIKA a Václav Žákovec a Anička Volinová, a také Dixieland Band Zdice, Horká jehla, Brzdaři, Saxtet, Rocksana.

PN SPORT
Zář
25
2017
Volejbalové derby vyznělo pro Hořovice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

ilustrační fotoKrajské soutěže volejbalistů běží naplno. V přeboru mužů druhé třídy se hrálo derby mezi Lokomotivou Beroun a Spartakem Hořovice, v němž byli úspěšnější hosté, kteří zvítězili 3 : 0 a 3 : 1. Po třech odehraných kolech jsou Hořovice třetí, Beroun zatím poslední. Derby se hrálo i mezi ženami, Sokol Komárov B zdolal Lokomotivu Zdice 3 : 1 a 3 : 0. Po výhrách se dostal na čelo tabulky právě Komárov B před Zdice, Beroun je čtvrtý. Dva turnaje mají za sebou starší žákyně, první z nich v Komárově vyhrál Spartak Hořovice. Pro ně bude důležitý datum 1. října, kdy pořádají v Hořovicích dodatečnou kvalifikaci o finálovou skupinu.

Aktualizováno Pondělí, 25 Září 2017 08:52
 
čec
02
2017
Nohejbalový turnaj bude v Zaječově
Sport - Sportovní pozvánky
Napsal: Zaječov   

nohejbal-Zaječov

 
čec
11
2017
Fotbalisté začali hned po svátcích
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

 logoV pondělí 10. července začal tréninkový dril pro fotbalisty FK Hořovicko, postupně budou navazovat i ostatní týmy. Brzy se dočkají i diváci, protože již v sobotu 15. července přivítá v předkole Mol Cupu Hořovicko nováčka divize SK Rakovník. Zápas začíná na stadionu pod Remízkem ve 14.30 hodin.

 
čec
11
2017
Berounská atletika na Gigantu v Jablonci
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Bára StýblováO víkendu 24. a 25. června se v Jablonci nad Nisou konal tzv. Gigant, tedy Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v atletice. Berounskou atletiku zastupovalo sedm atletů a nejlépe se vedlo juniorce Báře Stýblové, která v sobotu vybojovala v novém osobním rekordu 4:39,36s stříbrnou medaili a v neděli doběhla na dvojnásobné trati 3000 m v čase 10:38s na pátém místě.

 
čen
29
2017
Králův Dvůr i Hořovicko znají soupeře pro příští ročník
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

ilustrační fotoJako první v našem regionu poznali rozlosování nového ročníku fotbalových soutěží hráči Králova Dvora a Hořovicka. Králův Dvůr nastoupí opět v České fotbalové lize, kde bude hrát opět osmnáct týmů.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství