Sobota, 04. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN SPORT
čen
23
2020
Nohejbal v Zaječově
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Václav Šesták   

Nohejbal v Zaječově

 
čen
23
2020
Roadshow čtyřkolek v Lomu Zaječov
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Zaječov   

čtyřkolkySrdečně vás zveme na sobotu 20. června od 10 do 17 hodin do Zaječova (u lomu) na předváděcí akci značkových čtyřkolek, UTV a příslušenství, které si budete moci prohlédnout nebo si je vyzkoušet přímo v terénu.

Náš odborně vyškolený personál vám rád poskytne veškeré informace, případně připraví nabídku dle konkrétních požadavků.

Připraveno bude i malé občerstvení tak, abyste si den a testování strojů maximálně užili. Přesné místo konání najdete na mapě. Těšíme se na vaši návštěvu.

https://akce.asgroup.cz/roadshow-2020-2hmoto-zajecov

 
čen
18
2020
Atletické soutěže se rozběhly
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Družstva přípravek. Foto: Miroslav Vondra.Jako první zahájili svoji soutěž družstev mladí atleti berounské Lokomotivy. Ke svému prvnímu kolu krajského přeboru družstev mladšího žactva nastoupili již 29. května v Kladně.

A hned na úvod je čekal těžký závod, když s minimálním tréninkem absolvoval každý ze závodníků celý pětiboj, včetně obtížné disciplíny 60 m překážek. Naštěstí všichni absolvovali překážky bez zranění a všichni pětiboj dokončili. Berounská děvčata obsadila mezi 16 týmy páté místo a chlapci byli mezi 15 týmy dokonce třetí.

Celý článek...
 
čen
23
2020
Ve zdické hale se opět spustily kruhy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Veronika Novotná   

Foto: Archiv gymnastického oddílu.Malí i velcí gymnasté se po dlouhé odmlce opět vrátili do haly a začali se věnovat svým disciplínám.

I ti nejmenší se velmi těšili na své kamarády, na svého trenéra Vaška a v neposlední řadě také na samotné cvičení. Gymnasté dokonce stihli odjet na gymnastické soustředění do Železné Rudy, které bylo plné her, a zároveň tam byl vyhlášen nejlepší gymnasta oddílu za uplynulou sezónu a byl mu předán pohár. Soustředění bylo zakončené výletem do plzeňské zoo.

Přeji našim mladým gymnastům hezké prázdniny a věřím, že nová sezóna se rozjede naplno a budou moci zúročit svoji píli na republikovém finále. Veronika Novotná

Foto: Archiv gymnastického oddílu.

 
čen
04
2020
Fotbal už se hraje
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe –   

logoPo uvolnění opatření se fotbalisté pustili do přípravných utkání. Jedním z prvních byl přátelák Komárova v Plzni, kde podlehl diviznímu Petřínu 2 : 5. Remízou 2 : 2 skončilo utkání Zaječova v Jincích. O týden později porazil divizní Český lev-Union Beroun tým Tuchlovic 4 : 2, Doubravan Újezd remizoval se Zbirohem 3 : 3. Hostomice si zahrály s Jincemi, kterým podlehly 0 : 5. V nejbližší době můžete vidět utkání Karlštejna na hřišti Slovanu Kladno (sobota 6. 6., 17.00), Nižbor hraje se Skomelnem (sobota 13. 6. od 16.00), ve stejný den si zahraje Osek s Újezdem B.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství