Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

NHNedílnou součástí Nemocnice Hořovice je také zubní ambulance. Na oddělení jsou používány vysoce moderní diagnostické a terapeutické prostředky (např. digitální zpracování RTG vyšetření na počítači, který umožňuje detailní rozbor situace ve vašich ústech).

K vybavení ambulance patří také panoramatický rentgen a vlastní zubní laboratoř.

2019
Úspěchy Tenisového klubu Hořovice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Šárka Holceplová Ignatidisová

Družstvo TK Hořovice A vybojovalo báječné 3. místo a družstvo TK Hořovice B se umístilo na krásném 5. místě! Zároveň byl náš úspěšný člen klubu, Andreas Zýka, vybrán mezi nejlepší hráče Středočeského kraje a tím nás reprezentoval na Mistrovství České republiky 28. září právě v kategorii minitenis, kde získal se svými spoluhráči 6. místo v republice. Šárka Holceplová Ignatidisová

říj
15
2019
Úspěšná sezóna berounského biatlonu
Napsal: Zdeněk Tlach

Sedm medaili pohromadě.Letní biatlonisté z Klubu biatlonu Beroun uzavřeli sezonu 2019 úspěšně. Koncem září odjela 7 členná výprava do Bystřice pod Hostýnem na MČR dospělých a dorostu. V dorostenkách závodila Veronika Kunzfeldová a příjemně překvapila. V neděli ve sprintu s hromadným startem skončila na 9. místě a vyběhla si pro příští sezonu I. VT. V dospělých kategoriích bojovaly o cenné kovy tyto ženy: Ladislava Vlčková, Lenka Bečvářová a Eva Štěpánková.

Zář
18
2019
Medailové úspěchy střelkyně Hany Adámkové
Napsal: – ma –

Hana Adámková na MČR skeet v Plzni.Tři významné závody, tři medailová umístění – tak zahájila svoji letošní letní sezonu jedna z nejlepších brokových střelkyň ve skeetu, reprezentantka ČR a hořovická rodačka, Hana Adámková. Starou pravdu, že všechno zlé může být i k něčemu dobré, začala Hana naplňovat hned na prvním významném turnaji letošní sezony. Po velkém zklamání, poté co nebyla Českým střeleckým svazem nominována na Mistrovství světa, ale „jen“ na Letní světovou univerziádu v italské Neapoli, všem ukázala, že mezi univerziádní světovou špičku opravdu patří a je nutné s ní do budoucna počítat.

říj
10
2019
Volejbalové derby bylo hodně vyrovnané
Napsal: Michaela Bežová

Foto: Michaela Bežová.V plném proudu je volejbalový středočeský přebor žen II. třídy. Ve skupině C se hrálo derby mezi Spartakem Hořovice (v modrém) a Sokolem Komárov B.

K vidění byla dramatická bitva, v níž nejprve zvítězily domácí hráčky 3 : 2, ve druhém utkání pak triumfovaly Sokolky ve stejném poměru. Po neúplných pěti kolech soutěže jsou první Zdice (28 bodů), druhé jsou Dobřichovice B (18), Komárovu B patří třetí příčka (14), čtvrtý je Králův Dvůr (10), páté Hořovice a šestý Beroun nasbíraly po 4 bodech. Na podzim se odehraje ještě šesté kolo, v němž se hrají dvě derby, Hořovice hostí Králův Dvůr (5. 10. od 10 hodin), Komárov B pak přivítá Zdice (3. 10. od 18 hodin). Foto: Michaela Bežová.

Zář
18
2019
Okresní pohár zná obsazení semifinále
Napsal: - mibe –

logo nFotbalisté na okresní úrovni už znají semifinalisty. V Poháru OFS Beroun se ve čtvrtfinále diváci dočkali těchto výsledků: Hudlice - Tetín 3 : 2, Mořina – Trubín 4 : 3, Lochovice – Rpety 5 : 0, Zaječov – Drozdov 3 : 0. V jarním semifinále se utkají Hudlice s Mořinou a Lochovice se Zaječovem.