Sobota, 25. listopad 2017

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zvířecí kamarád z Pohody

Foto: Michaela Hlubučková. Hledáme nový domov pro pětiletou kočičku, které zemřel její majitel. Potřebovala by co nejdříve najít nového pána, v tuto chvíli je v bytě sama. Kočička je čistotná a přítulná.

 

 Dále hledáme nový domov pro 2 vykastrované kocoury, kteří také zůstali osamoceni v domově s pečovatelskou službou. Jsou čistotní, zvyklí žít pouze v bytě.

 Hledáme nový domov pro dvě 8 týdenní koťátka. Jsou to černobílý kocourek a bílomourovatá kočička. Více informací na tel. 732 657 424.

 

PN SPORT
Lis
18
2017
Králodvorský čtverec
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Králův Dvůr   

Na stejnou délku tratě tedy 10.450 metrů se při 18. ročníku vydaly také ženy. Vítězství a tím pádem i pohár pro vítězku si opět odvezla Radka Churaňová, která trať zaběhla za 39 minut.

Již 19. ročník tradičního závodu v silničním běhu Králodvorský čtverec - O putovní pohár starosty Králova Dvora se běžel v sobotu 28. října - v den 99. výročí vzniku Československa.

 
Lis
18
2017
Jana Adámková je mistryní republiky
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Petr Koukal st.   

Jana Adámková s trenérem Petrem Koukalem st. Foto: Martin Krpata.Hořovická badmintonistka Jana Adámková vybojovala začátkem listopadu v konkurenci 25 nejlepších českých hráček do 17 let zlatou medaili ve dvouhře dívek a získala tak pro Hořovice další velice ceněný titul.

 
říj
18
2017
Hana Adámková, mistryní ČR
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Miroslav Adámek   

adám1V letošní sezoně Hana Adámková, jedna z nejlepších juniorek ČR v brokové střelbě, disciplína skeet, sklízela úspěchy na domácích a zejména na zahraničních střelnicích.

 
říj
19
2017
Hokejoví Cvočkaři slavili první vítězství
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

Cvočkaři HořoviceV krajské soutěži hokejistů zažili velkou radost Cvočkaři Hořovice. Ti dosáhli na první vítězství v novém ročníku, když porazili Žilinu na jejím ledě v poměru 6 : 4. Tři body už má i Spartak Žebrák, který si je připsal po vítězství nad Velkými Popovicemi B 10 : 4. Sobota 21. října bude příznivcům hokeje zaslíbená, když se oba týmy představí na hořovickém ledě. Od 17 hodin hostí Žebrák Hvězdu Kladno, od 19.30 pak Hořovice přivítají Rakovník B. – mibe -

 
říj
04
2017
Hořovické volejbalistky vyhrály turnaj
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Michaela Bežová   

Foto: Michaela Bežová.První turnaj krajského přeboru starších žákyň v Komárově se velmi vydařil volejbalistkám Spartaku Hořovice, které si připsaly úvodní prvenství. Foto: Michaela Bežová.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství