Neděle, 18. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN SPORT
čen
26
2019
Hořovický úspěch v kulturistice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Atlas club Hořovice   

atlasV sobotu 11. května se konala v Kutné Hoře pohárová soutěž ve sportovní kulturistice Extrifit cup, ve které startoval v kategorii staršího dorostu závodník Atlas clubu Hořovice Matěj Souček, který nakonec svoji váhovou kategorii nad 72 kg vyhrál.

O týden později probíhalo na tom samém místě Mistrovství Čech, ze kterého přivezl 18letý Matěj krásné 2. místo a to opět ve váhové kategorii staršího dorostu nad 72 kg. Tímto gratulujeme rodákovi z Bezdědic, který studuje na hořovickém gymnáziu.

Atlas club Hořovice

Aktualizováno Středa, 03 Červenec 2019 10:30
 
čen
14
2019
Slaví se v Chlumci, vTlustici i jinde
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -red-   

Vítězný celek B skupiny IV. třídy TJ Praskolesy si zajistil postup výhrou v posledním kole na hřišti Tlustice B a tím odrazil atak Slovanu Lochovice, se kterým má lepší vzájemné zápasy.  Foto: Zdeňka Drábková.Zatímco v Komárově fotbalisté slavili postup, v Cerhovicích se s I. A třídou podle našich propočtů loučí. Do této soutěže kolo před koncem slavil postup SK Chlumec, byť jen remizoval, ale pronásledující Zdice také získaly jen bod a Chlumec má dostatečný náskok. Z I. B třídy jde dolů tým Hořovicko B, opačným směrem putuje Tlustice a je možné, že jí doplní ještě další celek, buď Chyňava nebo Český Lev-Union Beroun B. Z okresního přeboru spadly Broumy, nahoru míří po delší době Zaječov, o dalším posunu rozhodne ještě poslední kolo. Zatímco ve skupině A čtvrté třídy měl jistý postup s předstihem Hýskov, kterého doprovodí vítěz skupiny B Praskolesy.

 
Kvě
31
2019
V divizi se bude bojovat o záchranu až do konce
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

CÁBELÍCIZatímco Králův Dvůr může být v České fotbalové lize v pohodě, protože po odhlášení Jiren je sestupující jasný, v divizi se bude hrát až do konce. Beroun je blízko záchraně, když doma zdolal Dobříš 3 : 2. Hůře je na tom Hořovicko, které prohrálo doma s druhou Čížovou a následně i v důležitém duelu v Mariánských Lázních. Po něm kleslo na čtvrtou příčku od konce a musí v dalších duelech bodovat, aby mělo klid.

 
čen
11
2019
Dívky z Oxygenu přivezly do Příbrami medaile z mistrovství Evropy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Lucie Starková   

hlavni fotoVe dnech 30.5. – 1.6. se konalo v polském Krakově mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku a fitness družstvech. Sportovní klub Oxygen měl na tomto šampionátu zastoupení hned ve dvou kategoriích step aerobiku. Nominována byla děvčata v kategorii kadetů (11-13let) a v kategorii juniorek (14-16let). Oba týmy obsazovaly první příčky na domácích závodech a jejich forma se potvrdila i na evropském šampionátu, kde získaly tituly druhých vicemistryň Evropy.

 
Kvě
31
2019
Motokrosovou trať v Podluzích ovládli stroje jawa mustang a pionýr
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Michal Štědrý   

startV sobotu 4. května se na motokrosové dráze v Podluzích uskutečnil 1. ročník 12 hodinového vytrvalostního závodu strojů jawa mustang a pionýr Fichtl CROSS Country. Závod byl inspirován 24 hodinovým závodem v Dolním Bousově.

FOTOGALERIE

Aktualizováno Pátek, 31 Květen 2019 08:14
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství