Pátek, 13. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SPORT
Lis
19
2019
Fotbalisté Hořovicka neproměňují šance, stojí je to body
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

logoZatímco ve třetí lize atakuje Králův Dvůr třetí příčku tabulky a v divizi se odpoutal Beroun od pásma sestupu, ve stejné soutěži se nedaří hráčům Hořovicka navyšovat body. V duelu s aspirantem postupu Dynamem České Budějovice B mohlo Hořovicko vyrovnat po dramatickém průběhu na 4 : 4 v nastaveném čase z penalty, nestalo se a modrobílí zůstali bez bodů. V dalším domácím utkání Hořovicko neproměnilo množství šancí proti Petřínu Plzeň, až je hosté v úvodu druhé půle potrestali, a to hned třikrát. V posledním zápase podzimní části zajíždí Hořovicko na hřiště posledního Chebu a musí tam bodovat.

 
říj
15
2019
Úspěchy Tenisového klubu Hořovice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Šárka Holceplová Ignatidisová   

Foto: Archiv TK Hořovice.V sobotu 31. srpna se na našich kurtech uskutečnilo finále Středočeského kraje v kategorii minitenis.

Družstvo TK Hořovice A vybojovalo báječné 3. místo a družstvo TK Hořovice B se umístilo na krásném 5. místě! Zároveň byl náš úspěšný člen klubu, Andreas Zýka, vybrán mezi nejlepší hráče Středočeského kraje a tím nás reprezentoval na Mistrovství České republiky 28. září právě v kategorii minitenis, kde získal se svými spoluhráči 6. místo v republice. Šárka Holceplová Ignatidisová

Foto: Archiv TK Hořovice.

 

 
říj
10
2019
Volejbalové derby bylo hodně vyrovnané
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Michaela Bežová   

Foto: Michaela Bežová.V plném proudu je volejbalový středočeský přebor žen II. třídy. Ve skupině C se hrálo derby mezi Spartakem Hořovice (v modrém) a Sokolem Komárov B.

K vidění byla dramatická bitva, v níž nejprve zvítězily domácí hráčky 3 : 2, ve druhém utkání pak triumfovaly Sokolky ve stejném poměru. Po neúplných pěti kolech soutěže jsou první Zdice (28 bodů), druhé jsou Dobřichovice B (18), Komárovu B patří třetí příčka (14), čtvrtý je Králův Dvůr (10), páté Hořovice a šestý Beroun nasbíraly po 4 bodech. Na podzim se odehraje ještě šesté kolo, v němž se hrají dvě derby, Hořovice hostí Králův Dvůr (5. 10. od 10 hodin), Komárov B pak přivítá Zdice (3. 10. od 18 hodin). Foto: Michaela Bežová.

 
říj
15
2019
Úspěšná sezóna berounského biatlonu
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Zdeněk Tlach   

Sedm medaili pohromadě.Letní biatlonisté z Klubu biatlonu Beroun uzavřeli sezonu 2019 úspěšně. Koncem září odjela 7 členná výprava do Bystřice pod Hostýnem na MČR dospělých a dorostu. V dorostenkách závodila Veronika Kunzfeldová a příjemně překvapila. V neděli ve sprintu s hromadným startem skončila na 9. místě a vyběhla si pro příští sezonu I. VT. V dospělých kategoriích bojovaly o cenné kovy tyto ženy: Ladislava Vlčková, Lenka Bečvářová a Eva Štěpánková.

 
Zář
18
2019
Medailové úspěchy střelkyně Hany Adámkové
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – ma –   

Hana Adámková na MČR skeet v Plzni.Tři významné závody, tři medailová umístění – tak zahájila svoji letošní letní sezonu jedna z nejlepších brokových střelkyň ve skeetu, reprezentantka ČR a hořovická rodačka, Hana Adámková. Starou pravdu, že všechno zlé může být i k něčemu dobré, začala Hana naplňovat hned na prvním významném turnaji letošní sezony. Po velkém zklamání, poté co nebyla Českým střeleckým svazem nominována na Mistrovství světa, ale „jen“ na Letní světovou univerziádu v italské Neapoli, všem ukázala, že mezi univerziádní světovou špičku opravdu patří a je nutné s ní do budoucna počítat.

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství