Středa, 19. prosinec 2018

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Vánoční sbírka hraček bude v Hrádku

Městská Charita PlzeňPionýr, z.s. – Pionýrská skupina Hrádek pořádá vánoční sbírku hraček pro děti z Domu svaté Zdislavy v Plzni. Vhodné jsou knihy, plyšáci, panenky, autíčka, stavebnice, skládačky apod. Vše čisté a nepotrhané!

Noste do Mateřské školy a do školní jídelny Základní školy. Poslední možnost odevzdání hraček je ve středu 12. prosince odpoledne pod stromeček v Domě kultury při jarmarku. Všem dárcům děkujeme.

Info na telefonu 607 115 691.

PN SPORT
Pro
04
2018
440 závodníků běželo Dražovkou
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jarka Kalátová   

běh334. ročník běhu Podzimní Dražovkou se uskutečnil v sobotu 10. listopadu. Hlavní pořadatel: SVČ – Domeček Hořovice, spolupořadatel atletický oddíl LOKO Beroun - rozhodčí závodu a časomíra pro dětské kategorie, 4Timing.cz s.r.o. měření časů přes čipy, pro dospěláky a dorost. Město Hořovice poskytlo finanční pomoc.

 
Pro
04
2018
Jiří Veber zaznamenal hattrick
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

ilustracni-fotoV Králově Dvoře si konečně hokejisté hodně zajásali. V desátém kole krajské ligy totiž vyhráli 3 : 2 v Mladé Boleslavi po prodloužení. O cenný skalp se postaral hlavně Jiří Veber, který nastřílel béčku týmu z města aut tři góly. V dalším utkání podlehl Králův Dvůr ve Slaném po divoké přestřelce 6 : 8.

 
Pro
04
2018
Mladší dorost Hořovicka skončil bronzový v divizi
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

Mladší dorost FK Hořovicko obsadil třetí místo v divizi po podzimu.  Foto: Archiv FK Hořovicko.Než se v dalších vydáních Podbrdských novin zaměříme na hodnocení jednotlivých soutěží, vybrali jsme úspěch v mládeži. V dorostenecké kategorii ubývá hráčů. Odpovědní funkcionáři svazu hledají příčiny, vždyť na Berounsku působí celkově třináct týmů, dva celky dorostu FK Hořovicko v divizi, po dvou týmech FK Králův Dvůr a ČLU Beroun v krajském přeboru, Loděnice a Neumětely v I. A třídě a v okresním přeboru hraj pět celků.

 
Pro
04
2018
Hořovičtí mistři České republiky v bojovém umění
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Hlavová   

Foto: Archiv školy Ge-Baek Hosin Sool.Na mistrovství České republiky ve vznešeném bojovém umění - taekwon-do ITF - bylo nominováno i pět mladých závodníků z Hořovicka, kteří navštěvují školu Ge-Baek Hosin Sool. Z disciplín- Tul, Matsogi a Tukgi přivezli celkem jedenáct medailí.

 
Lis
07
2018
Ve vyšších fotbalových soutěžích moc gólů nepadalo
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

aktuálNula, nula a zase nula. Takový byl stav na kontě vstřelených branek v podání týmů z našeho regionu. Králův Dvůr ve třetí lize hrál nerozhodně 0 : 0 ve Velvarech, na penalty vyhrál 5 : 3. Stejně hrál i doma s Karlovými Vary, bod zůstal Královu Dvoru pouze jeden, protože na penalty prohrál 2 : 3. Královu Dvoru patří sedmá příčka. O místo výše je v divizní skupině A Český Lev-Union Beroun, který dokázal vyhrát v Dobříši, ale doma jen remizoval s Tachovem bez branek a prohrál i na penalty. Na bod nedosáhlo Hořovicko, které neproměnilo vyložené šance v zápasech v Čížové (1 : 2) a následně prohrálo i doma gólem ze závěru utkání s Mariánskými Lázněmi.

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství