Středa, 01. duben 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Veselé velikonoční postavičky zdobí Hořovice

Tento veselý kluk a veselá dívenka se na vás usmějí naproti prodejně COOPu na Palackého náměstí.V sobotu 28. března se v Hořovicích u historické budovy radnice a u městského úřadu č. 640, ale také před novým zámkem a u autobusového nádraží, objevily hezké postavičky připomínající, že se blíží Velikonoce.

PN SPORT
Bře
10
2020
Berounští atleti na MČR
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Tyčkařka Adéla Rozehnalová. Foto: Eduard Erben.O víkendu 15. - 16. února proběhlo v ostravské atletické hale Mistrovství České republiky v atletice v kategoriích dorostu a juniorů.

Celý článek...
 
úno
03
2020
Partyzánská stezka v Oseku měla rekordní počet běžců
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: SK Slavoj Osek   

Start dospělých účastníků. Fota: Alois Crk. Zřejmě i mimořádně příznivé počasí přilákalo v sobotu 11. ledna do Oseka rekordní počet běžců, kteří se v devíti různých věkových kategoriích postavili na start 44. ročníku Běhu partyzánskou stezkou.

Celý článek...
 
úno
01
2020
Fotbalové celky už odehrály první přípravy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

aktualFotbalové jaro se kvapem blíží, a tak je nasnadě, že celky z vyšších soutěží už hrají přípravné zápasy. Jako první odehrál utkání Králův Dvůr, který porazil plzeňskou Doubravku 3 : 1 a pak odjel na soustředění. Další zápas s Hořovickem se odehrál po naší uzávěrce, v sobotu 1. února hraje Králův Dvůr od 10.15 s Domažlicemi v Plzni. Dvě výhry si zatím připsal divizní Český lev-Union Beroun, který zdolal Zličín 6 : 1 a Plzeň-Černice 4 : 2. Hořovicko si zahrálo s třetiligovými Štěchovicemi, kterým podlehlo 2 : 4. V sobotu 1. 2. nastoupí Hořovicko od 10.30 v Praze na Meteoru a o týden později si zahraje na turnaji pořádaném Spartakem Příbram. Komárov podlehl třetiligovému béčku 1. FK Příbram 2 : 4, v sobotu 1. 2. hraje od 14 hodin na Spartaku Příbram a o týden později také v sobotu na hřišti Petřínu Plzeň.

Celý článek...
 
úno
01
2020
Turnaj v badmintonu v Králově Dvoře
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Martin Říha   

badmi

 neděli 29. prosince se konal turnaj badmintonu ve čtyřhře, který pořádal T. J. Sokol Králův Dvůr za podpory města Králův Dvůr. Turnaje se zúčastnilo 9 dvojic, jak smíšených tak i mužských hráčů. Po přivítání došlo k rozlosování do dvou skupina a k dohodě, že se upraví počítání bodů v setu a to z důvodu většího počtu dvojic a také proto, že se hrálo pouze na jednom hřišti. V průběhu hraných zápasů nás navštívil br. Antonín Suchý, který byl před 50 roky u zrodu badmintonového oddílu v T. J. Sokol Králův Dvůr. Chtěl se i jako aktivní hráč turnaje zúčastnit, ale bohužel mu to rodinné záležitosti nedovolily a tak všem popřál štěstí ve hře a pevné zdraví do nového roku.

Celý článek...
 
Led
22
2020
Bruslení nás baví
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Frühaufová   

brus2Žáci 2. a 3. tříd 1. ZŠ Hořovice se od 10. října každý čtvrtek v rámci hodin TV učili bruslařským dovednostem pod vedením zkušených trenérů veřejné sportovní akademie. Všichni žáci zvládli základy jízdy vpřed, někteří jízdu vzad. Učí se zabrzdit, bruslí ve dvojicích, hrají hry a různé soutěže na ledě. Zkrátka bruslení nás baví a těšíme se na další jízdu na ledě.

Mgr. Jitka Frühaufová

 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství