Pondělí, 27. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN SPORT
Led
22
2020
Bruslení nás baví
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Frühaufová   

brus2Žáci 2. a 3. tříd 1. ZŠ Hořovice se od 10. října každý čtvrtek v rámci hodin TV učili bruslařským dovednostem pod vedením zkušených trenérů veřejné sportovní akademie. Všichni žáci zvládli základy jízdy vpřed, někteří jízdu vzad. Učí se zabrzdit, bruslí ve dvojicích, hrají hry a různé soutěže na ledě. Zkrátka bruslení nás baví a těšíme se na další jízdu na ledě.

Mgr. Jitka Frühaufová

 
Led
22
2020
Fotbalisté znají program příprav
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe -   

logo cabelici3

Týmy z vyšších fotbalových soutěží začaly trénovat a fanoušci jsou už zvědaví na to, s kým se představí v přípravných zápasech před sezonou, která začne o víkendu 7. a 8. března. Nejvýše postavený Králův Dvůr si zahraje v sobotu 18. 1. v Plzni na Doubravce, ve středu 29. 1. se v Berouně utká s divizním Hořovickem. To se utká předtím v sobotu 25. 1. se Štěchovicemi. Také divizní ČLU Beroun už zná program příprav, jako první se utkání 22. 1. s FC Zličín a 25. 1. se Sokolem Plzeň-Černice. Ve stejný den se poprvé v přípravě předvede i účastník krajského přeboru Komárov, který vyzve celek 1. FK Příbram B.

Aktualizováno Středa, 22 Leden 2020 15:32
 
Lis
19
2019
Fotbalisté Hořovicka neproměňují šance, stojí je to body
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

logoZatímco ve třetí lize atakuje Králův Dvůr třetí příčku tabulky a v divizi se odpoutal Beroun od pásma sestupu, ve stejné soutěži se nedaří hráčům Hořovicka navyšovat body. V duelu s aspirantem postupu Dynamem České Budějovice B mohlo Hořovicko vyrovnat po dramatickém průběhu na 4 : 4 v nastaveném čase z penalty, nestalo se a modrobílí zůstali bez bodů. V dalším domácím utkání Hořovicko neproměnilo množství šancí proti Petřínu Plzeň, až je hosté v úvodu druhé půle potrestali, a to hned třikrát. V posledním zápase podzimní části zajíždí Hořovicko na hřiště posledního Chebu a musí tam bodovat.

 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství