Středa, 20. únor 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Sotirios Zavalianis se stal EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje

Podnikatel rokuSotirios Zavalianis, zakladatel a majitel AKESO holding, a.s., která vlastní Rehabilitační nemocnici Beroun, se stal včera EY Podnikatelem roku 2018 Středočeského kraje.

PN SPORT
úno
08
2019
Kanoisté Sokola Králův Dvůr na přeboru v plavání
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Mirek Kurťák   

Žáci na stupních vítězů.Již po třetí rychlostní kanoisté T. J. Sokol KD reprezentovali domovskou jednotu na Župním přeboru Jungmannovy župy v plavání. Přebor se konal v sobotu 26. ledna v hořovickém bazénu a pořadatelem byla T.J. Sokol Komárov.

 
úno
07
2019
Nábor malých hokejistů v Berouně
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Město Beroun   

Hokejka.czPondělní odpoledne 21. ledna opět patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již počtvrté a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 9 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček, jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres, unikátní set hokejových kartiček a klubové pexeso. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

 
Led
30
2019
Držet vlajku a zlatou medaili
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Daniela Hlavová   

Karolína Mašková a Sandra Noskyová – tanečnice R.A.K..„Byl to nádherný pocit držet českou vlajku a se zlatou medailí na krku zpívat hymnu na mezinárodní soutěži.“

V Cerhovicích bydlí sedmnáctiletá Karolína Mašková, o vesnici vedle, v Drozdově, žije její o rok mladší kamarádka Sandra Noskyová. Znají se spolu takřka od nepaměti a už od čtyř let spolu závodně tancují. Spolu s dalšími dvaadvaceti tanečníky tvoří nejúspěšnější skupinu berounského tanečního centra R.A.K., což dokazuje i zlatá medaile z Mistrovství Evropy.

 
úno
06
2019
Králův Dvůr urval bod v Benešově
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: -mibe-   

HC Králův DvůrO každý bod v této sezoně tvrdě bojují hokejisté Králova Dvora v krajské lize. Na berounském zimním stadionu málem na bod dosáhli v duelu s Vlašimí, které ale podlehli těsně 4 : 5. O týden později překvapil Králův Dvůr na ledě favorita, když v Benešově podlehl 2 : 3 až po samostatných nájezdech, čímž si připsal sedmnáctý bod v soutěži. V předposledním kole zajíždí králodvorští hokejisté na led Příbrami, se soutěží se rozloučí doma v sobotu 16. 2. od 17 hodin v duelu se Slaným.

 
Led
30
2019
Běh partyzánskou stezkou v Oseku
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Václav Huml   

Na Běh Partizánskou stezkou vystartovalo 104 chlapců a dívek. V sobotu 12. ledna se v Oseku u Hořovic konal 43. ročník přespolního běhu pod názvem Běh partyzánskou stezkou. Závod je pořádán ve dnech, kdy si každoročně připomínáme tragické události, které (letos je to už 75 let) následovaly po odhalení partyzánského krytu v nedalekém lese. V předvečer závodu se pravidelně koná lampionový průvod obcí zakončený ohňostrojem.

 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 1 z 4


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství