Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN SPORT
Zář
18
2019
Medailové úspěchy střelkyně Hany Adámkové
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – ma –   

Hana Adámková na MČR skeet v Plzni.Tři významné závody, tři medailová umístění – tak zahájila svoji letošní letní sezonu jedna z nejlepších brokových střelkyň ve skeetu, reprezentantka ČR a hořovická rodačka, Hana Adámková. Starou pravdu, že všechno zlé může být i k něčemu dobré, začala Hana naplňovat hned na prvním významném turnaji letošní sezony. Po velkém zklamání, poté co nebyla Českým střeleckým svazem nominována na Mistrovství světa, ale „jen“ na Letní světovou univerziádu v italské Neapoli, všem ukázala, že mezi univerziádní světovou špičku opravdu patří a je nutné s ní do budoucna počítat.

 
Zář
18
2019
Okresní pohár zná obsazení semifinále
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: - mibe –   

logo nFotbalisté na okresní úrovni už znají semifinalisty. V Poháru OFS Beroun se ve čtvrtfinále diváci dočkali těchto výsledků: Hudlice - Tetín 3 : 2, Mořina – Trubín 4 : 3, Lochovice – Rpety 5 : 0, Zaječov – Drozdov 3 : 0. V jarním semifinále se utkají Hudlice s Mořinou a Lochovice se Zaječovem.

 
čen
26
2019
Hořovický úspěch v kulturistice
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Atlas club Hořovice   

atlasV sobotu 11. května se konala v Kutné Hoře pohárová soutěž ve sportovní kulturistice Extrifit cup, ve které startoval v kategorii staršího dorostu závodník Atlas clubu Hořovice Matěj Souček, který nakonec svoji váhovou kategorii nad 72 kg vyhrál.

O týden později probíhalo na tom samém místě Mistrovství Čech, ze kterého přivezl 18letý Matěj krásné 2. místo a to opět ve váhové kategorii staršího dorostu nad 72 kg. Tímto gratulujeme rodákovi z Bezdědic, který studuje na hořovickém gymnáziu.

Atlas club Hořovice

Aktualizováno Středa, 03 Červenec 2019 10:30
 
Srp
21
2019
Na pohár přišla tisícovka diváků
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: – mibe -   

FK HořovickoFotbalová sezona začala zostra a v předkole Mol Cupu se představily hned tři týmy z našeho regionu. Na derby Komárova s Hořovickem přišla návštěva jednoho tisíce diváků, která viděla vítězství domácích 1 : 0. V dalším zápase předkola si Český lev-Union Beroun vychutnal Tatran Rakovník 3 : 0. Do prvního kola se zapojil i třetiligový Králův Dvůr, který překonal Srbice na jejich hřišti v poměru 2 : 1. Beroun doma přivítal druholigovou pražskou Duklu, které podlehl 0 : 7. V prvním kole nestačil Komárov na třetiligový Vltavín těsně 0 : 1. Králův Dvůr se dozvěděl soupeře pro druhé pohárové kolo po uzávěrce tohoto vydání.

Aktualizováno Středa, 21 Srpen 2019 08:25
 
Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství