Úterý, 11. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Arcibiskup požehná v Osově nový oltář

kostel Narození sv. Jana Křtitele v OsověV neděli 30. srpna navštíví kostel Narození sv. Jana Křtitele v Osově pan kardinál Dominik Duka. Ten zde při slavnostní bohoslužbě požehná nový oltář zasvěcený sv. Prokopu, který kostelu věnoval P. Josef Jonáš. Mše začne v 17.00 hodin a po ní proběhne posezení s panem kardinálem v objektu staré školy.

PN SPORT
čec
12
2020
Oslavy 100 let SK Hostomice bláto neohrozilo
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Luděk Báchor   

Hosté zvučných jmen, zleva: Karol Dobiáš - mistr Evropy z roku 1976, Václav Štyler - předseda SK Hostomice a Antonín Panenka, taktéž mistr Evropy z roku 1976.V letošním roce slaví SK Hostomice významné výročí od svého založení. Oslavy jsme naplánovali na sobotu 20. června. Po šesti měsících příprav se vše podařilo zdárně připravit a zajistit. Bohužel nám nepřálo počasí a skoro celý slavnostní den hustě propršelo. I přesto si ale do areálu SK našel cestu nejeden z milovníků kopané a příznivců hostomického fotbalu.

Celý článek...
 
čen
23
2020
Nohejbal v Zaječově
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Václav Šesták   

Nohejbal v Zaječově

 
čen
23
2020
Ve zdické hale se opět spustily kruhy
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Veronika Novotná   

Foto: Archiv gymnastického oddílu.Malí i velcí gymnasté se po dlouhé odmlce opět vrátili do haly a začali se věnovat svým disciplínám.

I ti nejmenší se velmi těšili na své kamarády, na svého trenéra Vaška a v neposlední řadě také na samotné cvičení. Gymnasté dokonce stihli odjet na gymnastické soustředění do Železné Rudy, které bylo plné her, a zároveň tam byl vyhlášen nejlepší gymnasta oddílu za uplynulou sezónu a byl mu předán pohár. Soustředění bylo zakončené výletem do plzeňské zoo.

Přeji našim mladým gymnastům hezké prázdniny a věřím, že nová sezóna se rozjede naplno a budou moci zúročit svoji píli na republikovém finále. Veronika Novotná

Foto: Archiv gymnastického oddílu.

 
čen
23
2020
Roadshow čtyřkolek v Lomu Zaječov
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Zaječov   

čtyřkolkySrdečně vás zveme na sobotu 20. června od 10 do 17 hodin do Zaječova (u lomu) na předváděcí akci značkových čtyřkolek, UTV a příslušenství, které si budete moci prohlédnout nebo si je vyzkoušet přímo v terénu.

Náš odborně vyškolený personál vám rád poskytne veškeré informace, případně připraví nabídku dle konkrétních požadavků.

Připraveno bude i malé občerstvení tak, abyste si den a testování strojů maximálně užili. Přesné místo konání najdete na mapě. Těšíme se na vaši návštěvu.

https://akce.asgroup.cz/roadshow-2020-2hmoto-zajecov

 
čen
18
2020
Atletické soutěže se rozběhly
Sport - Sportovní aktuality
Napsal: Jitka Šafránková   

Družstva přípravek. Foto: Miroslav Vondra.Jako první zahájili svoji soutěž družstev mladí atleti berounské Lokomotivy. Ke svému prvnímu kolu krajského přeboru družstev mladšího žactva nastoupili již 29. května v Kladně.

A hned na úvod je čekal těžký závod, když s minimálním tréninkem absolvoval každý ze závodníků celý pětiboj, včetně obtížné disciplíny 60 m překážek. Naštěstí všichni absolvovali překážky bez zranění a všichni pětiboj dokončili. Berounská děvčata obsadila mezi 16 týmy páté místo a chlapci byli mezi 15 týmy dokonce třetí.

Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12DalšíKonec »

Strana 1 z 2


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství