Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Zář
21
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj_PN_._15_2012Na soutěžním snímku z PN č. 15/12  Nadi Kolenské je obec Skřipel. Správné odpovědi:

BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: L. Hemr, S. Vlčková, F. Šinágl. DROZDOV: M. Drsková, L. Štochlová, M. Lisá. FELBABKA: T. Záhoříková, A. Skuhrovec, V. Štajner. HOŘOVICE: J. Opatrná, M. Lisý, F. Lukešová, V. Konrádová, P. Hoffmann, J. Vaníčková, O. Žáčková. HOSTOMICE: O. Brůžková, V. Slánská, S. a E. Budilovi, L. Hejl. HVOZDEC: J. Mračková. JINCE: M. Rosolová, M. Rieszová. CHALOUPKY: Z. Matějková. KAŘEZ: A. Valešová. KOMÁROV: J. Pecharová. KONĚPRUSY: K. Záhoříková. KUBLOV: A. Šikířová. LOCHOVICE: V. Mandíková. MILÍN: J. Hora. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. SKŘIPEL: P. Hemr, H. Kafková. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: F. Mencl, P. Šlapák.

Aktualizováno Sobota, 22 Září 2012 08:32
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství