Sobota, 14. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Zář
05
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj_PN_14_2012Na soutěžním snímku Františka Mencla je část obce Hředle. Správné odpovědi:

BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. DROZDOV: M. Lisá, L. Štochlová, M. Drsková. FELBABKA: A. Skuhrovec. HOŘOVICE: V. Vaníčková, M. Lisý, P. Hoffmann, O. Žáčková, V. Konrádová, J. Opatrná. HOSTOMICE: L. Hejl, E. a S. Budilovi, V. Slánská, O. Brůžková. HVOZDEC: J. Mračková. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová. KOMÁROV: J. Pecharová, E. Holub. KONĚPRUSY: K. Záhoříková. KUBLOV: A. Šikířová. MILÍN: J. Hora. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. SKŘIPEL: P. HEMR. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZDICE: J. Rybníčková, V. Jarošová, M. Žihlová. ŽEBRÁK: P. Šlapák, F. Mencl.

Aktualizováno Středa, 05 Září 2012 14:44
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství