Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Srp
21
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

Poznavas_svuj_kraj_PN_13Na soutěžním snímku v PN č. 13/12 je autobusová zastávka v Černíně. Správné odpovědi: BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. DROZDOV: M. Drsková, M. Lisá. FELBABKA: A. Skuhrovec. HOŘOVICE: J. Opatrná, O. Žáčková, F. Lukešová, V. Konrádová, J. Vaníčková, P. Hoffmann, M. Lisý. HOSTOMICE: V. Slánská, L. Hejl, O. Brůžková, E. a S. Budilovi. HVOZDEC: J. Mračková. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová, T. Zach. KOMÁROV: J. Pecharová. KUBLOV: A. Šikířová. MILÍN: J. Hora. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. SKŘIPEL: P. Hemr. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. STAŠOV: V. Karas. MEDOVÝ ÚJEZD: V. Jonák. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZDICE: J. Hůrka, V. Jarošová. ŽEBRÁK: F. Mencl, P. Šlapák.

Aktualizováno Úterý, 21 Srpen 2012 13:44
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství