Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
čec
12
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj_PN_12_2012Na soutěžním snímku Nadi Kolenské v PN č. 12/12 je obec Svinaře. Správné odpovědi:

BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. BEZDĚDICE: I. Krasanovská. DROZDOV: M. Drsková, L. Štochlová, M. Lisá. Felbabka: V. Štajner, A. Skuhrovec, T. a M. Zahoříkovi. HOŘOVICE: O. Žáčková, V. Konrádová, J. Opatrná, F. Lukešová, P. Hoffmann, M. Lisý, J. Vaníčková. HOSTOMICE: O. Brůžková, V. Slánská, E. a S. Budilovi, L. Hejl. HVOZDEC: J. Mračková. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová. KOMÁROV: J. Pecharová, E. Holub. KONĚPRUSY: K. Záhoříková. KUBLOV: A. Šikířová. MILÍN: J. Hora. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. SKŘIPEL: P. Hemr. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. ZDICE: V. Jarošová. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ŽEBRÁK: P. Šlapák, F. Mencl.

 

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Červenec 2012 16:30
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství