Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
čec
01
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

Kra_j_PN_11Na soutěžním snímku v PN č. 11/12 jsou Všeradice. Správné odpovědi:

BEROUN: J. Eliášková, J. Zápotocký. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. BZOVÁ: V. Havránková. DROZDOV: M. Drsková, M. Lisá. FELBABKA: V. Štajner. HOŘOVICE: O. Žáčková, J. Hasmanová, J. Opatrná, F. Lukešová, P. Hoffmann, M. Lisý, J. Vaníčková, V. Konrádová. HOSTOMICE: J. Kadeřábek, O. Brůžková, V. Slánská, L. Hejl, E. a S. Budilovi. HUDLICE: Z.a J. Kšírovi. HVOZDEC: J. Mračková. CHALOUPKY: Z. Matějková. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová, T. Zach. KOMÁROV: J. Pecharová. KUBLOV: A. Šikířová. MILÍN: J. Hora. MIROŠOV: D. Valešová. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. PRAHA 3: A. Stegmüllerová. SKŘIPEL: P. Hemr. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. STAŠOV: V. Karas. STRAŠICE: V. Sládek. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: R. Šlosar, P. Šlapák, F. Mencl.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství