Sobota, 14. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
čen
13
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj_PN_._10Na soutěžním snímku Nadi Kolenské v PN č. 10 je hradlo u trati Zdice –Protivín a obalovna Stašov. Správné odpovědi:

BEROUN: J. Eliášková, J. Zápotocký. BĚŠTÍN: S.Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl, M. Abraham. BEZDĚDICE: Krasanovská. BZOVÁ: J. Vrňata. ČERNÍN: M. Štuksa. DROZDOV: M. Drsková, L. Štochlová, M. Lisá. FELBABKA: V. Štajner, A. Skuhrovec. HOŘOVICE: M. Lisý, J. Opatrná, V. Konrádová, O. Žáčková, J. Vaníčková, J. Hasmanová, P. Hoffmann. HOSTOMICE: V. Slánská, O. Brůžková, L. Hejl, E. a S. Budilovi, J. Kadeřábek. HUDLICE: Z. a J. Kšírovi. HVOZDEC: J. Mračková. CHALOUPKY: J. Šlapáková. CHODOUŇ: M. Bartoníčková. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová, A. Janderová, T. Zach. KOMÁROV: J. Pecharová, E. Holub. KUBLOV: A. Šikířová. LIBOMYŠL: P. Eliášková. MILÍN: J. Hora. OSEK: H. Nováková. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. SKŘIPEL: P. Hemr. STAŠOV: V. Karas. ÚJEZD: J. a P. Veinfurterovi. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: P. Šlapák, F. Mencl, R. Šlosar.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství