Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Kvě
30
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj_foto_Jiří _KadeřábekNa soutěžním snímku v PN č. 9/12 je kaplička v obci Lštěň u Hostomic.

Správné odpovědi: BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. CERHOVICE: F. Chvojka. DROZDOV: M. Lisá, M. Drsková. HOŘOVICE: M. Lisý, O. Žáčková, J. Vaníčková, V. Konrádová, J. Opatrná, P. Hoffmann. HOSTOMICE: V. Slánská, O. Brůžková, L. Hejl, S. a E. Budilovi. HVOZDEC: J. Mračková. CHALOUPKY: Z. Matějková. JINCE: M. Rosolová. KOMÁROV: J. Pecharová. MILÍN: J. Hora. KUBLOV: A. Šikířová. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. SKŘIPEL: P. Hemr. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: F. Mencl, P. Šlapák.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství