Středa, 11. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Kvě
17
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

Kraj_PN__8_2012Na soutěžním snímku v PN č. 8/12 je poutní kostel Navštívení Panny Marie na Vršíčku u obce Litohlavy. Správné odpovědi: BEROUN: J. Eliášková, J. Zápotocký. BĚŠTÍN: S. Vlčková, F. Šinágl, L. Hemr. BEZDĚDICE: I. Krasanovská. BZOVÁ: J. Vrňata. CERHOVICE: F. Chvojka. DROZDOV: M. Drsková, M. Lisá. FELBABKA: V. Štajner, A. Skuhrovec. HOŘOVICE: J. Hasmanová, O. Žáčková, M. Lisý, J. Opatrná, J. Vaníčková, V. Konrádová, P. Hoffmann. HOSTOMICE: V. Slánská, S. a E. Budilovi, O. Brůžková, L. Hejl. HVOZDEC: J.Mračková. CHALOUPKY: Z. Matějková, J. Šlapáková. CHEZNOVICE: M. Holý. JINCE: M. Rosolová. KAŘEZ: A. Valešová, T. Zach. KOMÁROV: E. Holub, J. Pecharová. KUBLOV: A. Šikířová. MILÍN: J. Hora. MIROŠOV: D. Valešová. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. ROKYCANY: Z. Kepka, J. Hladová. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. SKŘIPEL: P. Hemr. TLUSTICE: M. Vaníčková, P. Keckstein. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZAJEČOV: I. Ungrová. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: F. Mencl, P. Šlapák, R. Šlosar.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Květen 2012 18:17
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství