Sobota, 14. prosinec 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Bezpečný nákup v Lidlu

Lidl-logoVánoční čas se pomalu, ale jistě blíží a s ním houstne pohyb osob v nákupních střediscích, na tržištích, ulicích i v dopravních prostředcích. Na Vánoce však nečekáme pouze my nakupující, ale také kapesní zloději. Využívají shonu, který je pro tento čas typický, ale také nepozornosti občanů. Lidé u sebe mají v tomto období více finančních prostředků a jsou při shánění vánočních dárků nepozorní a hektičtí.

PN SOUTĚŽ Správné odpovědi POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Kvě
07
2012
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ?
Soutěž - Správné odpovědi
Napsal: Naďa Kolenská   

Na soutěžním snímku v PN č. 7/12 je stavba nové tělocvičny v Jincích. Správné odpovědi: BEROUN: J. Eliášková. BĚŠTÍN: S. Vlčková, L. Hemr, F. Šinágl. BZOVÁ: J. Vrňata. DROZDOV: M. Drsková, L. Štochlová, M. Lisá. FELBABKA: V. Štajner. HOŘOVICE: J. Vaníčková, O. Žáčková, J. Hasmanová, J. Opatrná, V. Konrádová, M. Lisý, P. Hoffmann. HOSTOMICE: L. Hejl, V. Slánská, O. Brůžková, S. a E. Budilovi. HVOZDEC: J. Mračková. CHALOUPKY: J. Šlapáková, Z. Matějková. JINCE: M. Rosolová, J. Klánová. KAŘEZ: T. Zach, A. Valešová. KOMÁROV: J. Pecharová, E. Holub. KUBLOV: A. Šikířová. LITOMYŠL: P. Eliášková. MILÍN: J. Hora. OSEK: S. Komínek. OSOV: M. Rejsková. OTMÍČE: V. a Z. Šlajerovi. HORNÍ SLAVKOV: L. Slánská. SKŘIPEL: P. Hemr. STAŠOV: V. Karas. ÚJEZD: J. Veinfurterová. ZAJEČOV: I. Ungrová. ZDICE: V. Jarošová. ŽEBRÁK: F. Mencl, P. Šlapák.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství