Pátek, 07. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Dovolená v redakci

Naposledy nás před dovolenou zastihnete v redakci v pátek 17. července. Další vydání Podbrdských novin vyjde ve čtvrtek 3. září a uzávěrka materiálů ke zveřejnění je ve čtvrtek 27. srpna. Redakce bude otevřená již od pondělí 17. srpna.

nas region

 

Podbrdské noviny ZDARMA!

Podbrdské noviny budou od září vycházet v rámci časopisu Náš REGION. Budou ve všech schránkách zdarma, a také si je budete moci vzít zdarma v stojanech umístěných na veřejných místech.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 14/2020
čec
16
2020
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 14/2020
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

krajToto je moje poslední fotografie hasičských zbrojnic. Jedná se o hasičskou zbrojnici v obci, kde mají hasičárny vlastně dvě. Dějiny obce jsou spjaty s historií vrchu, který se nad obcí vypíná do nadmořské výšky 595 m a stal se centrem křesťanství.

Přeji vám pohodové léto a třeba se někdy potkáme např. právě na tomto vrchu, který patří do křivoklátských lesů a je díky zde stojícímu vzácnému kostelu vyhledávaným místem turistů. Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství