Pátek, 07. srpen 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Dovolená v redakci

Naposledy nás před dovolenou zastihnete v redakci v pátek 17. července. Další vydání Podbrdských novin vyjde ve čtvrtek 3. září a uzávěrka materiálů ke zveřejnění je ve čtvrtek 27. srpna. Redakce bude otevřená již od pondělí 17. srpna.

nas region

 

Podbrdské noviny ZDARMA!

Podbrdské noviny budou od září vycházet v rámci časopisu Náš REGION. Budou ve všech schránkách zdarma, a také si je budete moci vzít zdarma v stojanech umístěných na veřejných místech.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 13/2020
čec
12
2020
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 13/2020
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

ktraj Tato obec se nachází severně od dálnice D5. Umožňuje obyvatelům snadné spojení nejen s hlavním městem Praha, ale i se západočeským regionem a Evropou. Díky tomu by obec mohla poskytovat kvalitní bydlení v individuálních rodinných domech pro zaměstnance podniků v nedalekém Žebráku, ve Zdicích i v Hořovicích. Hasiči sídlí v budově s věžičkou, kde je i obecní úřad. Fotografii zveřejňujeme na přání pana Františka Mencla ze Žebráka, který nám jistě něco o zdejších hasičích, stejně jako vy, napíše.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství