Čtvrtek, 09. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 11/2020
čen
04
2020
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 11/2020
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj Obec se nachází v okrese Beroun, na spojnici mezi hrady Žebrák, Točník a Křivoklát. Celý katastr obce je součástí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Na katastru obce pramení Úpořský potok, vlévající se do řeky Berounky u Týřovic. Obec pořádá každoročně pochod.... „špacír“. Jako v jedné z mála obcí zde také funguje kino. Mají také pěknou ZŠ a sportovní areál. Místní Sbor dobrovolných hasičů, slaví letos 140 let trvání. Proto si jistě také zaslouží, abyste nám o něm něco napsali.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství