Čtvrtek, 09. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 10/2020
Kvě
29
2020
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 10/2020
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

krajKaplička sv. Jana Nepomuckého na návsi byla slavnostně vysvěcena 16. května 1817 u příležitosti umístění sochy Panny Marie, kterou obec zakoupila z darů občanů. Ale také název obce podle pěkně zpívajícího ptáčka, to je tentokrát nápověda k obci, kde místní hasiči mají upravený vůz - valník jako bar - a do chodu ho dávají šlapáním jako na kole. Napište nám, prosím, o těchto šikovných hasičích.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství