Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 5/2020
Dub
04
2020
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 5/2020
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj Pokud jedete po tzv. staré silnici od Strašic přes Dobřív a Hrádek, projedete touto obcí, která jako by byla už součástí Rokycan. Název obce se skládá ze dvou slov. Obcí projede hodně aut díky hlavnímu tahu na Rokycany, přesto je tady silnice pěkně uježděná, ani na ní nejsou vidět žádné kameny… Budeme se těšit na vaše příspěvky o místních hasičích.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství