Neděle, 18. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 13/2019
čen
30
2019
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 13/2019
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

krajV této obci mají kromě poměrně dobré občanské vybavenosti kostel i zámek (v soukromých rukách) a hned vedle něj i ZŠ. Před pár lety obec proslavilo i televizní natáčení seriálu Okresní přebor. Při vjezdu do obce od Hořovic nás čeká železniční přejezd, nedaleko je nádraží železničních tratí Zdice – Protivín a Lochovice – Zadní Třebáň. Opět se těšíme, že nám napíšete o aktivitách místních hasičů.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství