Sobota, 25. leden 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
První miminko v Porodnici u Slunečné brány v Hořovicích

Za nemocnici přišli popřát Elišce hodně štěstí a zdraví do života Mgr. Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice, primářka novorozeneckého oddělení MUDr. Milena Dokoupilová, Mgr. Kamila Přádová, vrchní sestra oddělení a Mgr. Pavla Fíkarová, vrchní sestra gynekologického oddělení a porodnice.První miminko narozené v hořovické porodnici v roce 2020 je holčička Eliška. Malá slečna se narodila 1. 1. 2020 ve 4.56. Šťastní rodiče malé Elišky jsou z nedaleké vsi Chodouň. Eliška při narození vážila 3.760 gramů a měřila 49 cm. Pro maminku Andreu a jejího partnera je to první miminko a my jim přeme, aby jim v životě dělala jen samou radost.

PN SOUTĚŽ Dokument o Suchém na MFF v Karlových Varech
čen
17
2019
Dokument o Suchém na MFF v Karlových Varech
ARCHIV - Archiv: články
Napsal: - bd -   

Jiri Suchy titulkaNezisková organizace Zámek Liteň se po třech letech opět zaměřila na podporu všestranné umělecké legendy, pana Jiřího Suchého a stala se koproducentem nového dokumentárního filmu Olgy Sommerové s názvem Jiří Suchý: Lehce s životem se prát.

Presskit

 

 

 

 

Za kamerou stála Olga Malířová Špátová. Snímek, který se částečně natáčel i na zámku v Litni, se nyní chystá na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů, kde bude uveden ve světové premiéře. Zájemci jej zde mohou zhlédnout ve dnech 4., 5. a 6. července.

Kinopremiéra je pak naplánována na 25. září v kině Lucerna v Praze a do distribuce vstoupí den poté. Budeme rádi za sdílení traileru pod tímto odkazem: https://youtu.be/s9OZ5287gjo .

- bd -

Aktualizováno Pondělí, 12 Srpen 2019 09:20
 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství