Neděle, 18. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 12/2019
čen
17
2019
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 12/2019
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj str. 1 70Toto městečko je ideálním východiskem pro cesty na hřebeny Brd. Je obklopeno okolními vrchy Plešivec, Hřebeny, Studený a Housina. Proto dostalo ke svému názvu i přídomek pod Brdy. I tady jsou místní hasiči dosti činní, hodně pracují i s mládeží. V sobotu 8. června pořádali oslavy k 130. výročí založení sboru. Pozvánku i fotografii jsme měli v PN č. 11. Napište nám o nich.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství