Neděle, 18. srpen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Střety se zvěří

ilustrační fotoLIBOMYŠL - Dne 2. 8. v 23.45 hodin řídil v katastru obce Libomyšl na silnici III. třídy, ve směru od obce Libomyšl směrem na obec Neumětely, osobní automobil tovární značky BMW X5. V km 1,412 uvedené komunikace řidiči vběhlo náhle z levého travnatého silničního příkopu do jízdní dráhy divoké prase. Střetu již nebylo možné zabránit a v důsledku toho došlo ke střetu přední části vozidla s divokým prasetem, které vlivem nárazu uhynulo. U řidiče byla provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 45.000,-Kč.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 9/2019
Kvě
01
2019
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 9/2019
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj str. 1Když na Rokycansku řeknu Vodní hamr a Stará hospoda, kterou rád navštěvoval známý herec Národního divadla Jindřich Mošna, nebo starodávný most tzv. švédský, poblíž kterého stojí plastika Jana Nepomuckého z 18. století, tak věřím, že více nápovědy už není třeba. Také tady mají aktivní hasiče a budeme rádi, když nám o nich napíšete.

Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství