Pátek, 20. září 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Rakovničtí policisté žádají veřejnost o pomoc

Pohřešovaný mužRAKOVNICKO – Pátrají po pohřešovaném, který zmizel beze stopy.

Rakovničtí kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži:

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=1290917190112

Pohřešování oznámil policistům jeho přítel, se kterým žije. Od 16. 9. 2019 od 21.42 hodin pohřešuje svého partnera, se kterým společně bydlí v obci Milý na okrese Rakovník. Muž byl naposledy v práci v neděli 15. 9. 2019, kdy odjel v 18.00 hodin domů. Druhý den ráno 16. 9. 2019 odjížděl z bydliště vozidlem Škoda Octavia III, bílé barvy do Rakovníka, kam kolem 7.00 hodin přijel a zaparkoval na parkovišti za sokolovnou v ulici Tyršova. Ten den byl na 7. hodinu objednán na rehabilitaci v budově bývalé polikliniky v Rakovníku. Objekt je vzdálen asi 100 metrů od místa zaparkování. Na rehabilitaci však toho dne již nedorazil, ani se neomluvil.

Dne 16. 9. bylo jeho vozidlo kolem 22.00 hodin nalezeno uzamčené. V autě byly vidět jeho oba mobilní telefony, které zde zanechal.

PN SOUTĚŽ POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 1/2019
Led
10
2019
POZNÁVÁŠ SVŮJ KRAJ? PN 1/2019
Soutěž - Poznáváš svůj kraj?
Napsal: Naďa Kolenská   

kraj Snímkem z této obce v březnu 2016 začalo mé putování za transformátory. Zveřejněn byl v PN č. 6/16 a tehdy jsem uvedla, že se pokusím z fotek těchto staveb udělat menší seriál. Ani jsem netušila, kolik zděných transformátorů najdu, kolik různých zákoutí projdu, že některé transformátory napoprvé nenajdu atd. Ale už tenkrát jsem si všimla, jak pěkně se začínají opravovat místní hasičské zbrojnice. Pokusím se tedy zmapovat právě tyto budovy.

Uvítáme, když nám místo historie obcí, o kterých jste nám již mnohokrát psali, napíšete něco o místních hasičích.

Poznáte i tentokrát, odkud snímek je?

Obec není daleko od Hořovic, kam lidé dojíždějí do práce, ale patří již do Rokycanska. Obcí protéká Holoubecký potok, který ústí do nedalekého Štěpánského rybníka. Text + foto: Naďa Kolenská.

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství