Pondělí, 06. červenec 2020

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Obrázek, který pomáhá

langJak můžete využít aktivovaný obrázek v Podbrdských novinách? Obrázek je vždy po dobu dvou týdnů aktivován systémem Lang technologies. Stačí, když si čtenář na obrázek položí ruku nebo jinou část těla, případně si na něj sedne a může přijímat harmonizující informace, jak dlouho chce. Tělo si samo řídí příjem energie. Aktivovaný obrázek můžete také přikládat na nemocný orgán. Produkty a osobní stimulátory Lang technologie pomáhají při bolestech, únavě, psychických problémech, cukrovce a mnoha dalších onemocněních.

PN Rokycansko „Recyklace z domova“ ve Zbirohu
Pro
07
2019
„Recyklace z domova“ ve Zbirohu
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Eva Svobodová   

Vernisáž výstavy Recyklace z domova Vernisáž výstavy Recyklace z domova a s radostí se uskutečnila ve čtvrtek 14. listopadu ve výstavní síni Městského muzea Zbiroh. Autorka výstavy Věnceslava Drábková představila svoji rukodělnou činnost za posledních šest let.

Přes období batiky, malby na hedvábí se dopracovala k technice patchworku, kterému se nyní intenzivně věnuje, jak je z množství vystavovaných výrobků zřejmé. Z často již nepoužívaného textilu tak vznikly nové polštářky, prostírání, závěsy a mnohé další. Na výstavě se tak můžete přesvědčit, jak vkusně lze rozmanitý textil recyklovat a novým výrobkem potěšit své blízké. Některé vystavené práce je možné po dohodě s autorkou zakoupit. Výstava potrvá do konce roku 2019.

Eva Svobodová, pracovnice Městského muzea Zbiroh

 


Powered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství