Čtvrtek, 17. říjen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
Zubní pohotovost v Nemocnici Hořovice

NHNedílnou součástí Nemocnice Hořovice je také zubní ambulance. Na oddělení jsou používány vysoce moderní diagnostické a terapeutické prostředky (např. digitální zpracování RTG vyšetření na počítači, který umožňuje detailní rozbor situace ve vašich ústech).

K vybavení ambulance patří také panoramatický rentgen a vlastní zubní laboratoř.

PN Rokycansko Knihovna Rokycany zve
Zář
18
2019
Knihovna Rokycany zve
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Jana Frühaufová   

čes

Městská knihovna Rokycany pořádá přednášku „Českoslovenští letci bojující v britském Královském letectvu“. Srdečně zveme ve čtvrtek 3. října v 17.00 hodin do sálku ve druhém patře.

Existuje velké množství životních osudů, každý z nich je jedinečný. Je prakticky nemožné je vylíčit, natož prožít, procítit. I přesto bychom se o to měli nějakou měrou pokusit. „Málokterý národ světa dluží tak mnohé tak malé hrstce jednotlivců.“ Ač by tento upravený výrok W. Churchilla mohl být pravdivý na více místech světa, je více než pravdivý pro československé příslušníky britského Královského letectva za druhé světové války.

Ve své přednášce nám tyto dlouho opomíjené a zapomínané hrdiny připomene soukromý historik PhDr. Daniel Švec. Mají nám co říci - i po tolika letech. Jana Frühaufová

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství