Úterý, 25. červen 2019

Podbrdské Noviny

Zprávy z regionu Podbrdsko, obce: Hořovice, Zdice, Žebrák, Komárov, Zbiroh, Mirošov, Btová, Cerhovice, Strašice, Točník, Tlustice

Banner

news menu leftnews menu right
S Lomikamen úspěšně na trh práce a dál

lomikámenHledání přátelských zaměstnavatelů začalo pro Lomikámen, z.ú., úspěšně. Koncem května udělala organizace setkání pro potenciální zaměstnavatele v Jiné kávě v Berouně. Projekt ,,S Lomikamenem úspěšně na trh práce“ navazuje na dvě sociální služby, které organizace nabízí. Začal v září 2017 a bude trvat až do srpna 2020. V této době budou pracovnice projektu hledat klienty, kteří potřebují podporu s hledáním zaměstnání, ale také zaměstnavatele, a to doslova přátelské, kteří nabídnou tréninková místa osobám s duševním onemocněním.

PN Rokycansko Odpoledne s přírodou bude v Siré
čen
08
2019
Odpoledne s přírodou bude v Siré
Informace z regionu - Rokycansko
Napsal: Pavel Moulis   

Odpoledne s přírodou...Myslivecký spolek Sirá ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody v Rokycanech pořádají odpoledne s přírodou v sobotu 15. června od 14.00 do 17.00 hodin u lovecké chaty pod obcí Sirá na Rokycansku.

 

Smyslem akce je nejen propagace myslivosti a ochrany přírody, ale především představení volnočasových i odborných činností veřejnosti. Právě pro ni je připraven pestrý program. Po krátkém zahájení se představí kynologové s výcvikem loveckých psů. Dále se v programu představí trubači s historickým troubením, své umění předvede i vábič zvěře a v závěru si řekneme něco o záchraně volně žijících živočichů.

Prezentovat se bude Zvíkovecká kytička a Charita Rokycany se svými výrobky. Pro děti budou připraveny nejen nejrůznější hry, střelba ze vzduchovky či jízda na koních v krásném prostředí okolní přírody. Součástí odpoledne bude i myslivecké občerstvení a pozdější přátelské posezení u ohně. Máte-li zájem o tuto myslivecky laděnou akci, případně chcete-li obohatit náš program svými aktivitami, jste vítáni. Případné bližší informace obdržíte na tel. 603 239 922.

Pavel Moulis, předseda ZO ČSOP Rokycany

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
ObnovitPowered by AlwarDigital
Copyright © 2010 Podbrdské vydavatelství